Eπικοινωνία | Πληροφορίες
Eγγραφή | Forum | Ημερολόγιο | in mail | E-cards | SiteMaker ix.in.gr

Επιλέξτε ημερομηνία
    6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
 

Επιλέξτε ημερομηνία
    6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
Πρόγραμμα αγωνισμάτων
Τετάρτη 20 Αυγούστου 2008
Τελευταία ενημέρωση: Δευτέρα 25 Αυγούστου 2008, 11:14:48
Στίβος
Στίβος
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
800 μ. (A), 1ος γύρος 14:00 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
800 μ. (A), 1ος γύρος 14:00 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
800 μ. (A), 1ος γύρος 14:00 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
800 μ. (A), 1ος γύρος 14:00 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
800 μ. (A), 1ος γύρος 14:00 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
800 μ. (A), 1ος γύρος 14:00 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
800 μ. (A), 1ος γύρος 14:00 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
800 μ. (A), 1ος γύρος 14:00 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
Σφυροβολία (Γ), Τελικός 14:20 Olympic Stadium Aποτελέσματα
5000 μ. (A), 1ος γύρος 15:15 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
5000 μ. (A), 1ος γύρος 15:15 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
5000 μ. (A), 1ος γύρος 15:15 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
Αλμα επί Κοντώ (A), Προκριματικά 15:40 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
Αλμα επί Κοντώ (A), Προκριματικά 15:40 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
110 μ. εμπόδια (A), Ημιτελική φάση 16:30 Olympic Stadium Aποτελέσματα
110 μ. εμπόδια (A), Ημιτελική φάση 16:30 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
200 μ. (Γ), Ημιτελική φάση 16:55 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
200 μ. (Γ), Ημιτελική φάση 16:55 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
200 μ. (A), Τελικός 17:20 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
400 μ. εμπόδια (Γ), Τελικός 17:35 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
Μπέιζμπωλ
Μπέιζμπωλ
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Κίνα-Κούβα
05:30 Wukesong Baseball Field Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Νότια Κορέα-Ολλανδία
06:30 Wukesong Baseball Field Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Ταϊβάν-Καναδάς
13:00 Wukesong Baseball Field Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
ΗΠΑ-Ιαπωνία
14:00 Wukesong Baseball Field Aποτελέσματα  
Καλαθοσφαίριση
Καλαθοσφαίριση
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ομαδικό (A), Προημιτελική φάση
Ισπανία-Κροατία
09:30 Wukesong Basketball Gymnasium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), Προημιτελική φάση
Λιθουανία-Κίνα
11:45 Wukesong Basketball Gymnasium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), Προημιτελική φάση
ΗΠΑ-Αυστραλία
15:00 Wukesong Basketball Gymnasium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), Προημιτελική φάση
Αργεντινή-Ελλάδα
17:15 Wukesong Basketball Gymnasium Aποτελέσματα
Πυγμαχία
Πυγμαχία
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Μύγας 51 κ. (A), Προημιτελική φάση 14:01 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Μύγας 51 κ. (A), Προημιτελική φάση 14:18 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Μύγας 51 κ. (A), Προημιτελική φάση 14:35 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Μύγας 51 κ. (A), Προημιτελική φάση 14:53 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Μέσων Βαρών 75 κ. (A), Προημιτελική φάση 15:11 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Μέσων Βαρών 75 κ. (A), Προημιτελική φάση 15:28 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Μέσων Βαρών 75 κ. (A), Προημιτελική φάση 15:45 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Μέσων Βαρών 75 κ. (A), Προημιτελική φάση 16:02 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Χειροσφαίριση - Χάντμπολ
Χειροσφαίριση - Χάντμπολ
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ομαδικό (A), Προημιτελική φάση
Γαλλία-Ρωσία
07:00 Olympic Sports Center Gymnasium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), Προημιτελική φάση
Ισλανδία-Πολωνία
09:15 Olympic Sports Center Gymnasium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), Προημιτελική φάση
Κροατία-Δανία
13:00 Olympic Sports Center Gymnasium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), Προημιτελική φάση
Νότια Κορέα-Ισπανία
15:15 Olympic Sports Center Gymnasium Aποτελέσματα  
Ποδηλασία BMX
Ποδηλασία BMX
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ποδηλασία BMX (A), Προκριματικά 04:00 BMX Cycling Venue    
Ποδηλασία BMX (Γ), Προκριματικά 04:45 BMX Cycling Venue    
Ποδηλασία BMX (A), Προημιτελική φάση 06:40 BMX Cycling Venue Aποτελέσματα  
Ποδηλασία BMX (A), Προημιτελική φάση 06:40 BMX Cycling Venue Aποτελέσματα  
Ποδηλασία BMX (A), Προημιτελική φάση 06:40 BMX Cycling Venue Aποτελέσματα  
Ποδηλασία BMX (A), Προημιτελική φάση 06:40 BMX Cycling Venue Aποτελέσματα  
Κανόε-Καγιάκ Σπριντ
Κανόε-Καγιάκ Σπριντ
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
K1 - 1000 μ. (A), Ημιτελική φάση 10:30 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
K1 - 1000 μ. (A), Ημιτελική φάση 10:40 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
C1 - 1000 μ. (A), Ημιτελική φάση 10:50 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
C1 - 1000 μ. (A), Ημιτελική φάση 11:00 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Λίστα συμμετοχών
K4 - 500 μ. (Γ), Ημιτελική φάση 11:10 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Λίστα συμμετοχών  
K2 - 1000 μ. (A), Ημιτελική φάση 11:20 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
C2 - 1000 μ. (A), Ημιτελική φάση 11:30 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
K4 - 1000 μ. (A), Ημιτελική φάση 11:40 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Λίστα συμμετοχών  
Χόκεϊ επί Χόρτου
Χόκεϊ επί Χόρτου
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ομαδικό (Γ), Τελικός
Νότια Κορέα-Ιαπωνία
03:30 Olympic Green Hockey Stadium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), Τελικός
Ισπανία-ΗΠΑ
06:00 Olympic Green Hockey Stadium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), Ημιτελική φάση
Γερμανία-Κίνα
13:00 Olympic Green Hockey Stadium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), Ημιτελική φάση
Ολλανδία-Αργεντινή
15:30 Olympic Green Hockey Stadium Aποτελέσματα  
Πάλη (Ελευθέρα)
Πάλη (Ελευθέρα)
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Προημιτελική φάση 04:30 China Agriculture University Gymnasium    
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Προκριματικά 04:30 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Προκριματικά 04:30 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Προκριματικά 04:30 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Προκριματικά 04:30 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Προκριματικά 04:30 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Προκριματικά 04:40 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Προκριματικά 04:40 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Προκριματικά 04:40 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Προκριματικά 04:40 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Προκριματικά 04:40 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Προκριματικά 04:50 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Προκριματικά 04:50 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Προκριματικά 04:50 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Προκριματικά 04:50 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Προκριματικά 04:50 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Προκριματικά 05:00 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Προκριματικά 05:00 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Προκριματικά 05:00 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Φάση των 16 05:00 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Φάση των 16 05:00 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Φάση των 16 05:10 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Προκριματικά 05:10 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Προκριματικά 05:10 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Φάση των 16 05:10 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Φάση των 16 05:10 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Φάση των 16 05:20 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Προκριματικά 05:20 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Φάση των 16 05:20 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Προκριματικά 05:20 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Φάση των 16 05:20 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Προκριματικά 05:30 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Φάση των 16 05:30 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Προκριματικά 05:30 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Φάση των 16 05:30 China Agriculture University Gymnasium Λίστα συμμετοχών  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Φάση των 16 05:30 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Προκριματικά 05:40 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Φάση των 16 05:40 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Φάση των 16 05:40 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Προκριματικά 05:40 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Φάση των 16 05:40 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Προημιτελική φάση 05:50 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Προκριματικά 05:50 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Προκριματικά 05:50 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Φάση των 16 05:50 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Φάση των 16 05:50 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Προημιτελική φάση 06:00 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Προημιτελική φάση 06:00 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Προημιτελική φάση 06:00 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Προκριματικά 06:00 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Προκριματικά 06:00 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Προημιτελική φάση 06:10 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Προημιτελική φάση 06:10 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Προημιτελική φάση 06:10 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Προκριματικά 06:10 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Προκριματικά 06:10 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Προημιτελική φάση 06:20 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Ημιτελική φάση 06:20 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Ημιτελική φάση 06:20 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Ημιτελική φάση 06:30 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Ημιτελική φάση 06:40 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Προημιτελική φάση 11:00 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Προημιτελική φάση 11:00 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Προημιτελική φάση 11:00 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Ημιτελική φάση 11:10 China Agriculture University Gymnasium    
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Ημιτελική φάση 11:10 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Ημιτελική φάση 11:20 China Agriculture University Gymnasium    
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Ημιτελική φάση 11:20 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Τελικός 12:00 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Τελικός 12:10 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Τελικός 12:20 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Τελικός 12:55 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Τελικός 13:05 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Τελικός 13:15 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κολύμβηση
Κολύμβηση
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Μαραθώνιος 10 χλμ. (Γ), Τελικός 04:00 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα
Συγχρονική κολύμβηση
Συγχρονική κολύμβηση
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ντουέτο (Γ), Τελικός 10:00 National Aquatics Center Aποτελέσματα
Καταδύσεις
Καταδύσεις
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Πλατφόρμα 10μ. (Γ), Προκριματικά 14:00 National Aquatics Center Aποτελέσματα
Σόφτμπωλ
Σόφτμπωλ
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ομαδικό (Γ), Ημιτελική φάση
ΗΠΑ-Ιαπωνία
04:30 Fengtai Softball Field Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), Ημιτελική φάση
Αυστραλία-Καναδάς
07:00 Fengtai Softball Field Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), Τελικός
Αυστραλία-Ιαπωνία
12:00 Fengtai Softball Field Aποτελέσματα  
Τάε κβον ντο
Τάε κβον ντο
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Κατηγορία -49 κ. (Γ), 1ος γύρος 04:00 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -49 κ. (Γ), 1ος γύρος 04:15 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -49 κ. (Γ), 1ος γύρος 04:30 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -49 κ. (Γ), 1ος γύρος 04:45 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -49 κ. (Γ), 1ος γύρος 05:00 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -49 κ. (Γ), 1ος γύρος 05:15 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -49 κ. (Γ), 1ος γύρος 05:30 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Λίστα συμμετοχών  
Κατηγορία -49 κ. (Γ), 1ος γύρος 05:45 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Λίστα συμμετοχών  
Κατηγορία -58 κ. (A), 1ος γύρος 06:00 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -58 κ. (A), 1ος γύρος 06:15 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -58 κ. (A), 1ος γύρος 06:30 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -58 κ. (A), 1ος γύρος 06:45 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -58 κ. (A), 1ος γύρος 07:00 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -58 κ. (A), 1ος γύρος 07:15 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -58 κ. (A), 1ος γύρος 07:30 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -58 κ. (A), 1ος γύρος 07:45 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -49 κ. (Γ), Προημιτελική φάση 10:00 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -49 κ. (Γ), Προημιτελική φάση 10:15 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -49 κ. (Γ), Προημιτελική φάση 10:30 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Λίστα συμμετοχών  
Κατηγορία -49 κ. (Γ), Προημιτελική φάση 10:45 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Λίστα συμμετοχών  
Κατηγορία -58 κ. (A), Προημιτελική φάση 11:00 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -58 κ. (A), Προημιτελική φάση 11:15 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -58 κ. (A), Προημιτελική φάση 11:30 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -58 κ. (A), Προημιτελική φάση 11:45 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -49 κ. (Γ), Ημιτελική φάση 12:00 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -49 κ. (Γ), Ημιτελική φάση 12:15 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -58 κ. (A), Ημιτελική φάση 12:30 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -58 κ. (A), Ημιτελική φάση 12:45 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -49 κ. (Γ), Ημιτελική φάση 13:00 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -49 κ. (Γ), Ημιτελική φάση 13:15 ? Aποτελέσματα  
Κατηγορία -58 κ. (A), Ημιτελική φάση 13:30 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -58 κ. (A), Ημιτελική φάση 13:45 ? Aποτελέσματα  
Κατηγορία -49 κ. (Γ), Τελικός 14:00 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -49 κ. (Γ), Τελικός 14:15 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -58 κ. (A), Τελικός 14:30 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -58 κ. (A), Τελικός 14:45 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -49 κ. (Γ), Τελικός 15:00 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -58 κ. (A), Τελικός 15:15 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Πινγκ πονγκ
Πινγκ πονγκ
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Απλό (Γ), 2ος γύρος 05:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), 2ος γύρος 05:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), 2ος γύρος 05:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), 2ος γύρος 05:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (A), 2ος γύρος 06:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα
Απλό (A), 2ος γύρος 06:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (A), 2ος γύρος 06:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (A), 2ος γύρος 06:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), 2ος γύρος 07:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), 2ος γύρος 07:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), 2ος γύρος 07:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), 2ος γύρος 07:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), 2ος γύρος 08:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), 2ος γύρος 08:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), 2ος γύρος 08:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), 2ος γύρος 08:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (A), 2ος γύρος 09:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (A), 2ος γύρος 09:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (A), 2ος γύρος 09:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (A), 2ος γύρος 09:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), 3ος γύρος 10:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), 3ος γύρος 10:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), 3ος γύρος 10:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), 3ος γύρος 10:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), 3ος γύρος 13:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), 3ος γύρος 13:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), 3ος γύρος 13:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), 3ος γύρος 13:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (A), 2ος γύρος 14:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (A), 2ος γύρος 14:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (A), 2ος γύρος 14:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (A), 2ος γύρος 14:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), 3ος γύρος 15:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), 3ος γύρος 15:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), 3ος γύρος 15:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), 3ος γύρος 15:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), 3ος γύρος 16:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), 3ος γύρος 16:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), 3ος γύρος 16:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), 3ος γύρος 16:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (A), 2ος γύρος 17:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (A), 2ος γύρος 17:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (A), 2ος γύρος 17:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (A), 2ος γύρος 17:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Πετοσφαίριση - Βόλεϊ
Πετοσφαίριση - Βόλεϊ
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ομαδικό (A), Προημιτελική φάση
Βουλγαρία-Ρωσία
05:00 Capital Indoor Stadium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), Προημιτελική φάση
Ιταλία-Πολωνία
07:15 Capital Indoor Stadium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), Προημιτελική φάση
Κίνα-Βραζιλία
15:00 Capital Indoor Stadium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), Προημιτελική φάση
ΗΠΑ-Σερβία
17:01 Capital Indoor Stadium Aποτελέσματα  
Ιστιοπλοΐα
Ιστιοπλοΐα
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Star (A), ιστιοδρομία 06:05 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα  
Tornado (M), ιστιοδρομία 06:05 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Tornado (M), ιστιοδρομία 07:13 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Star (A), ιστιοδρομία 07:40 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα  
Ιστιοσανίδα (RS:X) (Γ), ιστιοδρομία 08:14 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα  
Ιστιοσανίδα (RS:X) (Γ), Τελικός 08:14 ? Aποτελέσματα
Tornado (M), ιστιοδρομία 08:47 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Star (A), ιστιοδρομία 09:12 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα  
Ιστιοσανίδα (RS:X) (A), ιστιοδρομία 09:29 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοσανίδα (RS:X) (A), Τελικός 09:29 ? Aποτελέσματα
Μπίτς Βόλλεϋ
Μπίτς Βόλλεϋ
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ομαδικό (A), Ημιτελική φάση
ΗΠΑ-Γεωργία
04:00 Chaoyang Park Beachvolley Ground Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), Ημιτελική φάση
Βραζιλία-Βραζιλία
05:00 Chaoyang Park Beachvolley Ground Aποτελέσματα  
Υδατοσφαίριση - Πόλο
Υδατοσφαίριση - Πόλο
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ομαδικό (A), Προημιτελική φάση
Καναδάς-Ιταλία
04:30 Ying Dong Natatorium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), Προημιτελική φάση
Ελλάδα-Κίνα
05:50 Ying Dong Natatorium Aποτελέσματα
Ομαδικό (A), Προημιτελική φάση
Μαυροβούνιο-Κροατία
11:00 Ying Dong Natatorium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), Προημιτελική φάση
Ισπανία-Σερβία
12:20 Ying Dong Natatorium Aποτελέσματα  
Υπόμνημα
: Ελληνική συμμετοχή    (Α) : Ανδρών    (Γ) : Γυναικών    (Μ) : Μικτός αγώνας
 
Ψηφίστε
Ποιο ήταν κατά τη γνώμη σας το πρόσωπο των Ολυμπιακών Αγώνων 2008;




..............................
Δείτε τα αποτελέσματα
Όροι Χρήσης : Προστασία Προσωπικών Δεδομένων : Ασφάλεια Συναλλαγών
©1999-2008 Δημοσιογραφικός Οργανισμός Λαμπράκη Α.Ε.
Το σύνολο του περιεχομένου και των υπηρεσιών του in.gr διατίθεται στους επισκέπτες αυστηρά για προσωπική χρήση. Απαγορεύεται η χρήση ή επανεκπομπή του, σε οποιοδήποτε μέσο, μετά ή άνευ επεξεργασίας, χωρίς γραπτή άδεια του εκδότη.