Eπικοινωνία | Πληροφορίες
Eγγραφή | Forum | Ημερολόγιο | in mail | E-cards | SiteMaker ix.in.gr

Επιλέξτε ημερομηνία
    6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
 

Επιλέξτε ημερομηνία
    6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
Πρόγραμμα αγωνισμάτων
Τρίτη 19 Αυγούστου 2008
Τελευταία ενημέρωση: Δευτέρα 25 Αυγούστου 2008, 11:14:48
Στίβος
Στίβος
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ακοντισμός (Γ), Προκριματικά 04:00 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
Ακοντισμός (Γ), Προκριματικά 04:00 Olympic Stadium Aποτελέσματα
Αλμα εις Μήκος (Γ), Προκριματικά 04:40 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
Αλμα εις Μήκος (Γ), Προκριματικά 04:40 Olympic Stadium Aποτελέσματα
200 μ. (Γ), 1ος γύρος 05:00 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
200 μ. (Γ), 1ος γύρος 05:07 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
200 μ. (Γ), 1ος γύρος 05:14 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
200 μ. (Γ), 1ος γύρος 05:21 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
200 μ. (Γ), 1ος γύρος 05:28 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
200 μ. (Γ), 1ος γύρος 05:35 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
200 μ. (Γ), 2ος γύρος 14:00 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
200 μ. (Γ), 2ος γύρος 14:00 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
200 μ. (Γ), 2ος γύρος 14:00 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
200 μ. (Γ), 2ος γύρος 14:00 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
Αλμα εις Ύψος (A), Τελικός 14:10 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
5000 μ. (Γ), 1ος γύρος 14:35 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
5000 μ. (Γ), 1ος γύρος 14:35 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
110 μ. εμπόδια (A), 2ος γύρος 15:45 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
110 μ. εμπόδια (A), 2ος γύρος 15:45 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
110 μ. εμπόδια (A), 2ος γύρος 15:45 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
110 μ. εμπόδια (A), 2ος γύρος 15:45 Olympic Stadium Aποτελέσματα
Δισκοβολία (A), Τελικός 16:00 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
200 μ. (A), Ημιτελική φάση 16:25 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
200 μ. (A), Ημιτελική φάση 16:25 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
400 μ. (A), Ημιτελική φάση 16:45 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
400 μ. (A), Ημιτελική φάση 16:45 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
400 μ. (A), Ημιτελική φάση 16:45 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
400 μ. (Γ), Τελικός 17:10 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
100 μ. εμπόδια (Γ), Τελικός 17:30 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
1500 μ. (A), Τελικός 17:50 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
Μπέιζμπωλ
Μπέιζμπωλ
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Καναδάς-Ολλανδία
05:30 Wukesong Baseball Field Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Κούβα-Νότια Κορέα
06:30 Wukesong Baseball Field Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Κίνα-Ιαπωνία
13:00 Wukesong Baseball Field Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Ταϊβάν-ΗΠΑ
14:00 Wukesong Baseball Field Aποτελέσματα  
Καλαθοσφαίριση
Καλαθοσφαίριση
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ομαδικό (Γ), Προημιτελική φάση
Κίνα-Λευκορωσία
09:30 Wukesong Basketball Gymnasium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), Προημιτελική φάση
Αυστραλία-Τσεχία
11:45 Wukesong Basketball Gymnasium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), Προημιτελική φάση
ΗΠΑ-Νότια Κορέα
15:00 Wukesong Basketball Gymnasium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), Προημιτελική φάση
Ρωσία-Ισπανία
17:15 Wukesong Basketball Gymnasium Aποτελέσματα  
Πυγμαχία
Πυγμαχία
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ελαφράς Μύγας 48 κ. (A), Προημιτελική φάση 14:01 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Ελαφράς Μύγας 48 κ. (A), Προημιτελική φάση 14:19 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Ελαφράς Μύγας 48 κ. (A), Προημιτελική φάση 14:36 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Ελαφράς Μύγας 48 κ. (A), Προημιτελική φάση 14:52 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Ελαφρών Βαρών 60 κ. (A), Προημιτελική φάση 15:09 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Ελαφρών Βαρών 60 κ. (A), Προημιτελική φάση 15:17 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Ελαφρών Βαρών 60 κ. (A), Προημιτελική φάση 15:33 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Ελαφρών Βαρών 60 κ. (A), Προημιτελική φάση 15:50 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Ελαφρών Βαρέων Βαρών 81 κ. (A), Προημιτελική φάση 16:08 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Ελαφρών Βαρέων Βαρών 81 κ. (A), Προημιτελική φάση 16:24 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Ελαφρών Βαρέων Βαρών 81 κ. (A), Προημιτελική φάση 16:40 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Ελαφρών Βαρέων Βαρών 81 κ. (A), Προημιτελική φάση 16:58 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Χειροσφαίριση - Χάντμπολ
Χειροσφαίριση - Χάντμπολ
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ομαδικό (Γ), Προημιτελική φάση
Νορβηγία-Σουηδία
07:00 Olympic Sports Center Gymnasium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), Προημιτελική φάση
Ουγγαρία-Ρουμανία
09:15 Olympic Sports Center Gymnasium    
Ομαδικό (Γ), Προημιτελική φάση
Κίνα-Νότια Κορέα
13:00 Olympic Sports Center Gymnasium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), Προημιτελική φάση
Ρωσία-Γαλλία
15:15 Olympic Sports Center Gymnasium Aποτελέσματα  
Ποδηλασία πίστας
Ποδηλασία πίστας
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Σπριντ (Γ), Ημιτελική φάση 11:30 ? Aποτελέσματα  
Σπριντ (Γ), Ημιτελική φάση 11:30 Laoshan Velodrome Aποτελέσματα  
Σπριντ (A), Ημιτελική φάση 11:40 Laoshan Velodrome Aποτελέσματα  
Σπριντ (A), Ημιτελική φάση 11:40 ? Aποτελέσματα  
Μάντισον (A), Τελικός 12:30 Laoshan Velodrome Aποτελέσματα  
Σπριντ (Γ), Τελικός 13:25 Laoshan Velodrome Aποτελέσματα  
Σπριντ (Γ), Τελικός 13:25 Laoshan Velodrome Aποτελέσματα  
Σπριντ (Γ), Τελικός 13:25 Laoshan Velodrome Aποτελέσματα  
Σπριντ (A), Τελικός 13:35 Laoshan Velodrome Aποτελέσματα  
Σπριντ (A), Τελικός 13:35 Laoshan Velodrome Aποτελέσματα  
Σπριντ (A), Τελικός 13:35 Laoshan Velodrome Aποτελέσματα  
Κανόε-Καγιάκ Σπριντ
Κανόε-Καγιάκ Σπριντ
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
K1 - 500 μ. (A), Προκριματικά 10:30 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
K1 - 500 μ. (A), Προκριματικά 10:40 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
K1 - 500 μ. (A), Προκριματικά 10:50 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
K1 - 500 μ. (A), Προκριματικά 11:00 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
C1 - 500 μ. (A), Προκριματικά 11:10 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
C1 - 500 μ. (A), Προκριματικά 11:20 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
C1 - 500 μ. (A), Προκριματικά 11:30 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα
K1 - 500 μ. (Γ), Προκριματικά 11:40 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
K1 - 500 μ. (Γ), Προκριματικά 11:50 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
K1 - 500 μ. (Γ), Προκριματικά 12:00 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
K2 - 500 μ. (A), Προκριματικά 12:10 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
K2 - 500 μ. (A), Προκριματικά 12:20 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
C2 - 500 μ. (A), Προκριματικά 12:30 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
C2 - 500 μ. (A), Προκριματικά 12:40 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
K2 - 500 μ. (Γ), Προκριματικά 12:50 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
K2 - 500 μ. (Γ), Προκριματικά 13:00 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
Ιππασία - Ντρεσάζ
Ιππασία - Ντρεσάζ
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ντρεσάζ Ατομικό (M), Grand prix - freestyle 14:15 HK Equestrian(Shatin) Aποτελέσματα  
Ντρεσάζ Ατομικό (M), Grand prix - freestyle 14:15 ? Aποτελέσματα  
Ποδόσφαιρο
Ποδόσφαιρο
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ομαδικό (A), Ημιτελική φάση
Νιγηρία-Βέλγιο
13:00 Shanghai Stadium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), Ημιτελική φάση
Αργεντινή-Βραζιλία
16:00 Workers' Stadium Aποτελέσματα  
Ενόργανη Γυμναστική
Ενόργανη Γυμναστική
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Παράλληλοι Ζυγοί (A), Τελικός 13:00 National Indoor Stadium Aποτελέσματα  
Δοκός ισορροπίας (Γ), Τελικός 13:46 National Indoor Stadium Aποτελέσματα  
Μονόζυγο (A), Τελικός 14:33 National Indoor Stadium Aποτελέσματα  
Αρση βαρών
Αρση βαρών
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Κατηγορία +105 κ. (A), Τελικός 10:30 Beijing University of Aeronautics Gymnasium    
Κατηγορία +105 κ. (A), Τελικός 14:00 ? Aποτελέσματα  
Χόκεϊ επί Χόρτου
Χόκεϊ επί Χόρτου
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Ολλανδία-Πακιστάν
03:30 Olympic Green Hockey Stadium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Γερμανία-Νέα Ζηλανδία
05:30 Olympic Green Hockey Stadium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Καναδάς-Νότια Αφρική
13:00 Olympic Green Hockey Stadium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Νότια Κορέα-Ισπανία
13:30 Olympic Green Hockey Stadium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Αυστραλία-Μεγάλη Βρετανία
15:30 Olympic Green Hockey Stadium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Κίνα-Βέλγιο
16:00 Olympic Green Hockey Stadium Aποτελέσματα  
Πάλη (Ελευθέρα)
Πάλη (Ελευθέρα)
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Κατηγορία 48-55 κ. (A), Προκριματικά 04:30 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 48-55 κ. (A), Προκριματικά 04:30 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 48-55 κ. (A), Προκριματικά 04:30 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 48-55 κ. (A), Προκριματικά 04:30 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 55-60 κ. (A), Προκριματικά 04:30 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 48-55 κ. (A), Προκριματικά 04:40 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 55-60 κ. (A), Προκριματικά 04:40 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 55-60 κ. (A), Προκριματικά 04:40 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 55-60 κ. (A), Προκριματικά 04:40 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 55-60 κ. (A), Προκριματικά 04:40 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 48-55 κ. (A), Φάση των 16 04:50 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 48-55 κ. (A), Φάση των 16 04:50 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 48-55 κ. (A), Προκριματικά 04:50 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 55-60 κ. (A), Προκριματικά 04:50 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 48-55 κ. (A), Φάση των 16 04:50 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 48-55 κ. (A), Προκριματικά 05:00 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 48-55 κ. (A), Φάση των 16 05:00 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 48-55 κ. (A), Φάση των 16 05:00 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 48-55 κ. (A), Φάση των 16 05:00 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 55-60 κ. (A), Προκριματικά 05:00 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 48-55 κ. (A), Προκριματικά 05:10 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 48-55 κ. (A), Φάση των 16 05:10 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 48-55 κ. (A), Φάση των 16 05:10 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 55-60 κ. (A), Προκριματικά 05:10 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 55-60 κ. (A), Φάση των 16 05:10 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 55-60 κ. (A), Προκριματικά 05:20 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 55-60 κ. (A), Φάση των 16 05:20 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 55-60 κ. (A), Φάση των 16 05:20 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 55-60 κ. (A), Φάση των 16 05:20 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 48-55 κ. (A), Προκριματικά 05:20 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 48-55 κ. (A), Προκριματικά 05:30 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 55-60 κ. (A), Προκριματικά 05:30 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 55-60 κ. (A), Φάση των 16 05:30 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 55-60 κ. (A), Φάση των 16 05:30 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 55-60 κ. (A), Φάση των 16 05:30 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 55-60 κ. (A), Προκριματικά 05:40 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 55-60 κ. (A), Φάση των 16 05:40 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 48-55 κ. (A), Προκριματικά 05:40 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 48-55 κ. (A), Προημιτελική φάση 05:40 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 48-55 κ. (A), Προημιτελική φάση 05:40 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 55-60 κ. (A), Προκριματικά 05:50 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 48-55 κ. (A), Προημιτελική φάση 05:50 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 48-55 κ. (A), Προημιτελική φάση 05:50 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 48-55 κ. (A), Προκριματικά 05:50 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 55-60 κ. (A), Προημιτελική φάση 05:50 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 48-55 κ. (A), Προκριματικά 06:00 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 55-60 κ. (A), Προημιτελική φάση 06:00 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 55-60 κ. (A), Προημιτελική φάση 06:00 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 55-60 κ. (A), Προκριματικά 06:00 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 55-60 κ. (A), Προημιτελική φάση 06:00 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 48-55 κ. (A), Προκριματικά 06:10 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 55-60 κ. (A), Ημιτελική φάση 06:10 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 55-60 κ. (A), Προκριματικά 06:10 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 48-55 κ. (A), Ημιτελική φάση 06:10 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 48-55 κ. (A), Ημιτελική φάση 06:10 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 55-60 κ. (A), Ημιτελική φάση 06:20 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 48-55 κ. (A), Προκριματικά 06:20 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 55-60 κ. (A), Προκριματικά 06:20 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 48-55 κ. (A), Προκριματικά 06:30 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 55-60 κ. (A), Προκριματικά 06:30 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 48-55 κ. (A), Προημιτελική φάση 11:00 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 48-55 κ. (A), Προημιτελική φάση 11:00 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 55-60 κ. (A), Προημιτελική φάση 11:00 China Agriculture University Gymnasium    
Κατηγορία 55-60 κ. (A), Προημιτελική φάση 11:00 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 55-60 κ. (A), Ημιτελική φάση 11:10 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 48-55 κ. (A), Ημιτελική φάση 11:10 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 48-55 κ. (A), Ημιτελική φάση 11:20 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 55-60 κ. (A), Ημιτελική φάση 11:20 China Agriculture University Gymnasium    
Κατηγορία 48-55 κ. (A), Τελικός 12:00 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 48-55 κ. (A), Τελικός 12:10 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 48-55 κ. (A), Τελικός 12:20 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 55-60 κ. (A), Τελικός 12:55 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 55-60 κ. (A), Τελικός 13:05 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 55-60 κ. (A), Τελικός 13:15 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Συγχρονική κολύμβηση
Συγχρονική κολύμβηση
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ντουέτο (Γ), Προκριματικά 10:00 ? Aποτελέσματα
Καταδύσεις
Καταδύσεις
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Βατήρας 3μ. (A), Ημιτελική φάση 05:00 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
Βατήρας 3μ. (A), Τελικός 15:30 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
Πινγκ πονγκ
Πινγκ πονγκ
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Απλό (A), Προκριματικά 05:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (A), Προκριματικά 05:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (A), Προκριματικά 05:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (A), Προκριματικά 05:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (A), Προκριματικά 05:45 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (A), Προκριματικά 05:45 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (A), Προκριματικά 05:45 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (A), Προκριματικά 05:45 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (A), Προκριματικά 06:30 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (A), Προκριματικά 06:30 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (A), Προκριματικά 06:30 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (A), Προκριματικά 06:30 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), 1ος γύρος 07:15 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), 1ος γύρος 07:15 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (A), Προκριματικά 07:15 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), 1ος γύρος 07:15 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (A), 1ος γύρος 08:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (A), 1ος γύρος 08:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (A), 1ος γύρος 08:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), 1ος γύρος 08:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), 1ος γύρος 08:45 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (A), 1ος γύρος 08:45 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα
Απλό (Γ), 1ος γύρος 08:45 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), 1ος γύρος 08:45 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (A), 1ος γύρος 09:30 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (A), 1ος γύρος 09:30 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), 1ος γύρος 09:30 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (A), 1ος γύρος 09:30 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (A), 1ος γύρος 10:15 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), 1ος γύρος 13:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), 1ος γύρος 13:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), 1ος γύρος 13:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), 1ος γύρος 13:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (A), 1ος γύρος 13:45 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (A), 1ος γύρος 13:45 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (A), 1ος γύρος 13:45 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (A), 1ος γύρος 13:45 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), 1ος γύρος 14:30 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), 1ος γύρος 14:30 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), 1ος γύρος 14:30 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), 1ος γύρος 14:30 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (A), 1ος γύρος 15:15 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (A), 1ος γύρος 15:15 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (A), 1ος γύρος 15:15 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (A), 1ος γύρος 15:15 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), 2ος γύρος 16:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), 2ος γύρος 16:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), 2ος γύρος 16:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), 2ος γύρος 16:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Τραμπολίνο
Τραμπολίνο
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ατομικό (A), Τελικός 15:25 National Indoor Stadium Aποτελέσματα  
Τρίαθλο
Τρίαθλο
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ατομικό (A), Τελικός 05:00 Triathlon Venue Aποτελέσματα  
Πετοσφαίριση - Βόλεϊ
Πετοσφαίριση - Βόλεϊ
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ομαδικό (Γ), Προημιτελική φάση
Κούβα-Σερβία
05:00 Capital Indoor Stadium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), Προημιτελική φάση
Ιαπωνία-Βραζιλία
07:00 Capital Indoor Stadium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), Προημιτελική φάση
Κίνα-Ρωσία
15:00 Capital Indoor Stadium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), Προημιτελική φάση
ΗΠΑ-Ιταλία
17:00 Capital Indoor Stadium Aποτελέσματα  
Ιστιοπλοΐα
Ιστιοπλοΐα
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ιστιοσανίδα (RS:X) (A), ιστιοδρομία 07:59 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοσανίδα (RS:X) (Γ), ιστιοδρομία 08:09 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Laser (A), ιστιοδρομία 08:10 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα  
Laser (A), Τελικός 08:10 ? Aποτελέσματα
Laser (Γ), Τελικός 09:05 ? Aποτελέσματα
Laser (Γ), ιστιοδρομία 09:05 Qingdao Olympic Sailing Center Λίστα συμμετοχών  
Μπίτς Βόλλεϋ
Μπίτς Βόλλεϋ
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ομαδικό (Γ), Ημιτελική φάση
Βραζιλία-ΗΠΑ
04:00 Chaoyang Park Beachvolley Ground Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), Ημιτελική φάση
Κίνα-Κίνα
05:00 Chaoyang Park Beachvolley Ground Aποτελέσματα  
Υδατοσφαίριση - Πόλο
Υδατοσφαίριση - Πόλο
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ομαδικό (Γ), Τελικός
Κίνα-Ιταλία
08:00 Ying Dong Natatorium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), Ημιτελική φάση
ΗΠΑ-Αυστραλία
09:20 Ying Dong Natatorium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), Ημιτελική φάση
Ουγγαρία-Ολλανδία
10:40 Ying Dong Natatorium Aποτελέσματα  
Υπόμνημα
: Ελληνική συμμετοχή    (Α) : Ανδρών    (Γ) : Γυναικών    (Μ) : Μικτός αγώνας
 
Ψηφίστε
Ποιο ήταν κατά τη γνώμη σας το πρόσωπο των Ολυμπιακών Αγώνων 2008;




..............................
Δείτε τα αποτελέσματα
Όροι Χρήσης : Προστασία Προσωπικών Δεδομένων : Ασφάλεια Συναλλαγών
©1999-2008 Δημοσιογραφικός Οργανισμός Λαμπράκη Α.Ε.
Το σύνολο του περιεχομένου και των υπηρεσιών του in.gr διατίθεται στους επισκέπτες αυστηρά για προσωπική χρήση. Απαγορεύεται η χρήση ή επανεκπομπή του, σε οποιοδήποτε μέσο, μετά ή άνευ επεξεργασίας, χωρίς γραπτή άδεια του εκδότη.