Eπικοινωνία | Πληροφορίες
Eγγραφή | Forum | Ημερολόγιο | in mail | E-cards | SiteMaker ix.in.gr

Επιλέξτε ημερομηνία
    6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
 

Επιλέξτε ημερομηνία
    6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
Πρόγραμμα αγωνισμάτων
Δευτέρα 18 Αυγούστου 2008
Τελευταία ενημέρωση: Δευτέρα 25 Αυγούστου 2008, 11:14:48
Στίβος
Στίβος
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
400 μ. (A), 1ος γύρος 04:00 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
400 μ. (A), 1ος γύρος 04:00 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
400 μ. (A), 1ος γύρος 04:00 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
400 μ. (A), 1ος γύρος 04:00 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
400 μ. (A), 1ος γύρος 04:00 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
400 μ. (A), 1ος γύρος 04:00 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
400 μ. (A), 1ος γύρος 04:00 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
Σφυροβολία (Γ), Προκριματικά 04:10 Olympic Stadium Aποτελέσματα
Σφυροβολία (Γ), Προκριματικά 04:10 Olympic Stadium Aποτελέσματα
Τριπλούν (A), Προκριματικά 05:00 Olympic Stadium Aποτελέσματα
Τριπλούν (A), Προκριματικά 05:00 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
200 μ. (A), 1ος γύρος 05:05 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
200 μ. (A), 1ος γύρος 05:05 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
200 μ. (A), 1ος γύρος 05:05 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
200 μ. (A), 1ος γύρος 05:05 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
200 μ. (A), 1ος γύρος 05:05 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
200 μ. (A), 1ος γύρος 05:05 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
200 μ. (A), 1ος γύρος 05:05 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
200 μ. (A), 1ος γύρος 05:05 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
110 μ. εμπόδια (A), 1ος γύρος 06:10 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
110 μ. εμπόδια (A), 1ος γύρος 06:10 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
110 μ. εμπόδια (A), 1ος γύρος 06:10 Olympic Stadium Aποτελέσματα
110 μ. εμπόδια (A), 1ος γύρος 06:10 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
110 μ. εμπόδια (A), 1ος γύρος 06:10 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
110 μ. εμπόδια (A), 1ος γύρος 06:10 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
Δισκοβολία (Γ), Τελικός 14:00 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
Αλμα επί Κοντώ (Γ), Τελικός 14:20 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
100 μ. εμπόδια (Γ), Ημιτελική φάση 14:40 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
100 μ. εμπόδια (Γ), Ημιτελική φάση 14:40 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
200 μ. (A), 2ος γύρος 15:05 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
200 μ. (A), 2ος γύρος 15:05 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
200 μ. (A), 2ος γύρος 15:05 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
200 μ. (A), 2ος γύρος 15:05 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
Αλμα εις Μήκος (A), Τελικός 15:10 Olympic Stadium Aποτελέσματα
400 μ. εμπόδια (Γ), Ημιτελική φάση 15:45 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
400 μ. εμπόδια (Γ), Ημιτελική φάση 15:45 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
3000 μ. στηπλ (A), Τελικός 16:10 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
800 μ. (Γ), Τελικός 16:35 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
400 μ. εμπόδια (A), Τελικός 17:00 Olympic Stadium Aποτελέσματα
Μπέιζμπωλ
Μπέιζμπωλ
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Ιαπωνία-Καναδάς
05:30 Wukesong Baseball Field Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Νότια Κορέα-Ταϊβάν
06:30 Wukesong Baseball Field Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Κούβα-Ολλανδία
13:00 Wukesong Baseball Field Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Κίνα-ΗΠΑ
14:00 Wukesong Baseball Field Aποτελέσματα  
Καλαθοσφαίριση
Καλαθοσφαίριση
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Ιράν-Κροατία
04:00 Wukesong Basketball Gymnasium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Αυστραλία-Λιθουανία
06:15 Wukesong Basketball Gymnasium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Ελλάδα-Κίνα
09:30 Wukesong Basketball Gymnasium Aποτελέσματα
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Ανγκόλα-Ισπανία
11:45 Wukesong Basketball Gymnasium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
ΗΠΑ-Γερμανία
15:00 Wukesong Basketball Gymnasium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Αργεντινή-Ρωσία
17:15 Wukesong Basketball Gymnasium Aποτελέσματα  
Πυγμαχία
Πυγμαχία
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Πετεινού 54 κ. (A), Προημιτελική φάση 14:02 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Πετεινού 54 κ. (A), Προημιτελική φάση 14:18 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Πετεινού 54 κ. (A), Προημιτελική φάση 14:35 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Πετεινού 54 κ. (A), Προημιτελική φάση 14:51 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Φτερού 57 κ. (A), Προημιτελική φάση 15:08 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Φτερού 57 κ. (A), Προημιτελική φάση 15:27 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Φτερού 57 κ. (A), Προημιτελική φάση 15:43 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Φτερού 57 κ. (A), Προημιτελική φάση 15:59 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Υπερβαρέων Βαρών +91 κ. (A), Προημιτελική φάση 16:16 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Υπερβαρέων Βαρών +91 κ. (A), Προημιτελική φάση 16:33 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Υπερβαρέων Βαρών +91 κ. (A), Προημιτελική φάση 16:51 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Υπερβαρέων Βαρών +91 κ. (A), Προημιτελική φάση 17:07 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Χειροσφαίριση - Χάντμπολ
Χειροσφαίριση - Χάντμπολ
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Ισλανδία-Αίγυπτος
04:00 Olympic Sports Center Gymnasium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Ισπανία-Βραζιλία
05:45 Olympic Sports Center Gymnasium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Ρωσία-Νότια Κορέα
09:00 Olympic Sports Center Gymnasium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Κροατία-Κίνα
10:45 Olympic Sports Center Gymnasium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Γερμανία-Δανία
14:00 Olympic Sports Center Gymnasium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Πολωνία-Γαλλία
15:45 Olympic Sports Center Gymnasium Aποτελέσματα  
Ποδηλασία πίστας
Ποδηλασία πίστας
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Αγώνας Πόντων (Γ), Τελικός 11:30 Laoshan Velodrome Aποτελέσματα  
Σπριντ (Γ), Προημιτελική φάση 12:05 ? Aποτελέσματα  
Σπριντ (Γ), Προημιτελική φάση 12:05 Laoshan Velodrome Aποτελέσματα  
Σπριντ (Γ), Προημιτελική φάση 12:05 ? Aποτελέσματα  
Σπριντ (Γ), Προημιτελική φάση 12:05 ? Aποτελέσματα  
Σπριντ (A), Προημιτελική φάση 12:20 Laoshan Velodrome Aποτελέσματα  
Σπριντ (A), Προημιτελική φάση 12:20 ? Aποτελέσματα  
Σπριντ (A), Προημιτελική φάση 12:20 ? Aποτελέσματα  
Σπριντ (A), Προημιτελική φάση 12:20 ? Aποτελέσματα  
Ομαδικό καταδίωξης (A), Τελικός 13:15 Laoshan Velodrome Aποτελέσματα  
Ομαδικό καταδίωξης (A), Τελικός 13:15 Laoshan Velodrome Aποτελέσματα  
Κανόε-Καγιάκ Σπριντ
Κανόε-Καγιάκ Σπριντ
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
K1 - 1000 μ. (A), Προκριματικά 10:30 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
K1 - 1000 μ. (A), Προκριματικά 10:40 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
K1 - 1000 μ. (A), Προκριματικά 10:50 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
C1 - 1000 μ. (A), Προκριματικά 11:00 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
C1 - 1000 μ. (A), Προκριματικά 11:10 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
C1 - 1000 μ. (A), Προκριματικά 11:20 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα
K4 - 500 μ. (Γ), Προκριματικά 11:30 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
K4 - 500 μ. (Γ), Προκριματικά 11:40 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
K2 - 1000 μ. (A), Προκριματικά 11:50 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
K2 - 1000 μ. (A), Προκριματικά 12:00 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
C2 - 1000 μ. (A), Προκριματικά 12:10 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
C2 - 1000 μ. (A), Προκριματικά 12:20 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
K4 - 1000 μ. (A), Προκριματικά 12:30 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
K4 - 1000 μ. (A), Προκριματικά 12:40 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
Ιππασία- Υπερπήδηση εμποδίων
Ιππασία- Υπερπήδηση εμποδίων
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Υπερπήδηση Εμποδίων Ατομικό (M), Προκριματικός 14:15 HK Equestrian(Shatin) Aποτελέσματα  
Υπερπήδηση Εμποδίων Ομαδικό (M), Τελικός 17:05 HK Equestrian(Shatin) Aποτελέσματα  
Ποδόσφαιρο
Ποδόσφαιρο
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ομαδικό (Γ), Ημιτελική φάση
Βραζιλία-Γερμανία
13:00 Shanghai Stadium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), Ημιτελική φάση
Ιαπωνία-ΗΠΑ
16:00 Workers' Stadium Aποτελέσματα  
Ενόργανη Γυμναστική
Ενόργανη Γυμναστική
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Κρίκοι (A), Τελικός 13:00 National Indoor Stadium Aποτελέσματα  
Ασύμμετροι Ζυγοί (Γ), Τελικός 13:46 National Indoor Stadium Aποτελέσματα  
Άλμα (A), Τελικός 14:33 National Indoor Stadium Aποτελέσματα  
Αρση βαρών
Αρση βαρών
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Κατηγορία 94-105 κ. (A), Τελικός 10:30 Beijing University of Aeronautics Gymnasium  
Κατηγορία 94-105 κ. (A), Τελικός 14:00 ? Aποτελέσματα
Χόκεϊ επί Χόρτου
Χόκεϊ επί Χόρτου
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Γερμανία-Ιαπωνία
03:30 Olympic Green Hockey Stadium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Νότια Κορέα-Νότια Αφρική
05:30 Olympic Green Hockey Stadium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Μεγάλη Βρετανία-ΗΠΑ
13:00 Olympic Green Hockey Stadium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Ολλανδία-Ισπανία
13:30 Olympic Green Hockey Stadium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Αργεντινή-Νέα Ζηλανδία
15:30 Olympic Green Hockey Stadium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Κίνα-Αυστραλία
16:00 Olympic Green Hockey Stadium Aποτελέσματα  
Συγχρονική κολύμβηση
Συγχρονική κολύμβηση
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ντουέτο (Γ), Προκριματικά 10:00 National Aquatics Center Aποτελέσματα
Καταδύσεις
Καταδύσεις
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Βατήρας 3μ. (A), Προκριματικά 14:00 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
Σόφτμπωλ
Σόφτμπωλ
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Ταϊβάν-Ολλανδία
04:30 Fengtai Softball Field Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Κίνα-ΗΠΑ
07:00 Fengtai Softball Field Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Ιαπωνία-Καναδάς
12:00 Fengtai Softball Field Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Αυστραλία-Βενεζουέλα
14:30 Fengtai Softball Field Aποτελέσματα  
Πινγκ πονγκ
Πινγκ πονγκ
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Απλό (Γ), Προκριματικά 05:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), Προκριματικά 05:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), Προκριματικά 05:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), Προκριματικά 05:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), Προκριματικά 05:45 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), Προκριματικά 05:45 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), Προκριματικά 05:45 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), Προκριματικά 05:45 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), Προκριματικά 06:30 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), Προκριματικά 06:30 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), Προκριματικά 06:30 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), Προκριματικά 06:30 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), Προκριματικά 07:15 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), Προκριματικά 07:15 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Διπλό (A), Τελικός 09:30 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Διπλό (A), Τελικός 14:30 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Τραμπολίνο
Τραμπολίνο
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ατομικό (Γ), Τελικός 15:25 National Indoor Stadium Aποτελέσματα  
Τρίαθλο
Τρίαθλο
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ατομικό (Γ), Τελικός 05:00 Triathlon Venue Aποτελέσματα
Πετοσφαίριση - Βόλεϊ
Πετοσφαίριση - Βόλεϊ
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Βουλγαρία-Βενεζουέλα
05:00 Beijing Institute of Technology Gymnasium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Γερμανία-Βραζιλία
07:20 Beijing Institute of Technology Gymnasium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Πολωνία-Ρωσία
07:30 Capital Indoor Stadium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Αίγυπτος-Σερβία
10:15 Capital Indoor Stadium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Κίνα-Ιταλία
15:00 Capital Indoor Stadium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Ιαπωνία-ΗΠΑ
17:35 Capital Indoor Stadium Aποτελέσματα  
Ιστιοπλοΐα
Ιστιοπλοΐα
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Star (A), ιστιοδρομία 06:05 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα  
Ιστιοσανίδα (RS:X) (A), ιστιοδρομία 06:05 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Laser (Γ), ιστιοδρομία 06:05 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Tornado (M), ιστιοδρομία 06:12 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοσανίδα (RS:X) (Γ), ιστιοδρομία 06:15 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Laser (A), ιστιοδρομία 06:25 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Laser (Γ), ιστιοδρομία 07:39 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοσανίδα (RS:X) (A), ιστιοδρομία 07:40 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Star (A), ιστιοδρομία 07:42 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα  
Tornado (M), ιστιοδρομία 07:49 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοσανίδα (RS:X) (Γ), ιστιοδρομία 07:55 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Laser (A), ιστιοδρομία 08:03 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
470 (A), ιστιοδρομία 08:05 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα  
470 (A), Τελικός 08:05 ? Aποτελέσματα
470 (Γ), ιστιοδρομία 09:05 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα  
470 (Γ), Τελικός 09:05 ? Aποτελέσματα  
Laser (Γ), ιστιοδρομία 09:28 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Star (A), ιστιοδρομία 09:47 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα  
Tornado (M), ιστιοδρομία 09:54 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Laser (A), ιστιοδρομία 10:04 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Μπίτς Βόλλεϋ
Μπίτς Βόλλεϋ
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ομαδικό (A), Προημιτελική φάση
Γερμανία-ΗΠΑ
05:00 Chaoyang Park Beachvolley Ground Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), Προημιτελική φάση
Ολλανδία-Γεωργία
06:00 Chaoyang Park Beachvolley Ground Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), Προημιτελική φάση
Βραζιλία-Αυστρία
15:00 Chaoyang Park Beachvolley Ground Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), Προημιτελική φάση
Βραζιλία-ΗΠΑ
16:00 Chaoyang Park Beachvolley Ground Aποτελέσματα  
Υδατοσφαίριση - Πόλο
Υδατοσφαίριση - Πόλο
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Σερβία-Ιταλία
04:30 Ying Dong Natatorium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Ουγγαρία-Καναδάς
05:50 Ying Dong Natatorium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Μαυροβούνιο-Αυστραλία
07:10 Ying Dong Natatorium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
ΗΠΑ-Γερμανία
09:00 Ying Dong Natatorium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Ισπανία-Ελλάδα
10:20 Ying Dong Natatorium Aποτελέσματα
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Κίνα-Κροατία
11:40 Ying Dong Natatorium Aποτελέσματα  
Υπόμνημα
: Ελληνική συμμετοχή    (Α) : Ανδρών    (Γ) : Γυναικών    (Μ) : Μικτός αγώνας
 
Ψηφίστε
Ποιο ήταν κατά τη γνώμη σας το πρόσωπο των Ολυμπιακών Αγώνων 2008;




..............................
Δείτε τα αποτελέσματα
Όροι Χρήσης : Προστασία Προσωπικών Δεδομένων : Ασφάλεια Συναλλαγών
©1999-2008 Δημοσιογραφικός Οργανισμός Λαμπράκη Α.Ε.
Το σύνολο του περιεχομένου και των υπηρεσιών του in.gr διατίθεται στους επισκέπτες αυστηρά για προσωπική χρήση. Απαγορεύεται η χρήση ή επανεκπομπή του, σε οποιοδήποτε μέσο, μετά ή άνευ επεξεργασίας, χωρίς γραπτή άδεια του εκδότη.