Eπικοινωνία | Πληροφορίες
Eγγραφή | Forum | Ημερολόγιο | in mail | E-cards | SiteMaker ix.in.gr

Επιλέξτε ημερομηνία
    6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
 

Επιλέξτε ημερομηνία
    6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
Πρόγραμμα αγωνισμάτων
Παρασκευή 15 Αυγούστου 2008
Τελευταία ενημέρωση: Δευτέρα 25 Αυγούστου 2008, 11:14:48
Τοξοβολία
Τοξοβολία
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ατομικό (A), Φάση των 16 05:30 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Φάση των 16 05:30 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Φάση των 16 05:43 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Φάση των 16 05:56 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Φάση των 16 06:22 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Φάση των 16 06:35 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Φάση των 16 06:48 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Φάση των 16 07:01 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Προημιτελική φάση 11:00 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Προημιτελική φάση 11:00 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Προημιτελική φάση 11:26 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Προημιτελική φάση 11:39 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Ημιτελική φάση 11:52 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Ημιτελική φάση 12:05 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Τελικός 12:21 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Τελικός 12:37 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Στίβος
Στίβος
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
100 μ. Εμπόδια Έπταθλο (Γ), Σύνθετο αγώνισμα 04:00 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
100 μ. Εμπόδια Έπταθλο (Γ), Σύνθετο αγώνισμα 04:00 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
100 μ. Εμπόδια Έπταθλο (Γ), Σύνθετο αγώνισμα 04:00 Olympic Stadium Aποτελέσματα
100 μ. Εμπόδια Έπταθλο (Γ), Σύνθετο αγώνισμα 04:00 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
100 μ. Εμπόδια Έπταθλο (Γ), Σύνθετο αγώνισμα 04:00 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
Σφαιροβολία (A), Προκριματικά 04:05 Olympic Stadium Aποτελέσματα
Σφαιροβολία (A), Προκριματικά 04:05 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
100 μ. (A), 1ος γύρος 04:45 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
100 μ. (A), 1ος γύρος 04:45 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
100 μ. (A), 1ος γύρος 04:45 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
100 μ. (A), 1ος γύρος 04:45 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
100 μ. (A), 1ος γύρος 04:45 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
100 μ. (A), 1ος γύρος 04:45 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
100 μ. (A), 1ος γύρος 04:45 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
100 μ. (A), 1ος γύρος 04:45 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
100 μ. (A), 1ος γύρος 04:45 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
100 μ. (A), 1ος γύρος 04:45 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
Αλμα εις Ύψος Έπταθλο (Γ), Σύνθετο αγώνισμα 05:30 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
Αλμα εις Ύψος Έπταθλο (Γ), Σύνθετο αγώνισμα 05:30 Olympic Stadium Aποτελέσματα
Σφυροβολία (A), Προκριματικά 05:40 Olympic Stadium Aποτελέσματα
Σφυροβολία (A), Προκριματικά 05:40 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
800 μ. (Γ), 1ος γύρος 06:10 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
800 μ. (Γ), 1ος γύρος 06:10 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
800 μ. (Γ), 1ος γύρος 06:10 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
800 μ. (Γ), 1ος γύρος 06:10 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
800 μ. (Γ), 1ος γύρος 06:10 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
800 μ. (Γ), 1ος γύρος 06:10 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
Σφαιροβολία Έπταθλο (Γ), Σύνθετο αγώνισμα 14:00 Olympic Stadium Aποτελέσματα
Σφαιροβολία Έπταθλο (Γ), Σύνθετο αγώνισμα 14:00 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
1500 μ. (A), 1ος γύρος 14:10 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
1500 μ. (A), 1ος γύρος 14:10 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
1500 μ. (A), 1ος γύρος 14:10 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
1500 μ. (A), 1ος γύρος 14:10 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
100 μ. (A), 2ος γύρος 14:45 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
100 μ. (A), 2ος γύρος 14:45 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
100 μ. (A), 2ος γύρος 14:45 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
100 μ. (A), 2ος γύρος 14:45 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
100 μ. (A), 2ος γύρος 14:45 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
Δισκοβολία (Γ), Προκριματικά 14:55 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
Δισκοβολία (Γ), Προκριματικά 14:55 Olympic Stadium Aποτελέσματα
3000 μ. στηπλ (Γ), 1ος γύρος 15:25 Olympic Stadium Aποτελέσματα
3000 μ. στηπλ (Γ), 1ος γύρος 15:25 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
3000 μ. στηπλ (Γ), 1ος γύρος 15:25 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
Σφαιροβολία (A), Τελικός 16:00 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
200 μ. Έπταθλο (Γ), Σύνθετο αγώνισμα 16:15 Olympic Stadium Aποτελέσματα
200 μ. Έπταθλο (Γ), Σύνθετο αγώνισμα 16:15 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
200 μ. Έπταθλο (Γ), Σύνθετο αγώνισμα 16:15 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
200 μ. Έπταθλο (Γ), Σύνθετο αγώνισμα 16:15 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
200 μ. Έπταθλο (Γ), Σύνθετο αγώνισμα 16:15 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
Τριπλούν (Γ), Προκριματικά 16:40 Olympic Stadium Aποτελέσματα
Τριπλούν (Γ), Προκριματικά 16:40 Olympic Stadium Aποτελέσματα
400 μ. εμπόδια (A), 1ος γύρος 16:55 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
400 μ. εμπόδια (A), 1ος γύρος 16:55 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
400 μ. εμπόδια (A), 1ος γύρος 16:55 Olympic Stadium Aποτελέσματα
400 μ. εμπόδια (A), 1ος γύρος 16:55 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
10.000 μ. (Γ), Τελικός 17:45 Olympic Stadium Aποτελέσματα  
Μπέιζμπωλ
Μπέιζμπωλ
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Ταϊβάν-Κίνα
05:30 Wukesong Baseball Field Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Κούβα-ΗΠΑ
06:30 Wukesong Baseball Field Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Νότια Κορέα-Καναδάς
13:00 Wukesong Baseball Field Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Ολλανδία-Ιαπωνία
14:00 Wukesong Baseball Field Aποτελέσματα  
Καλαθοσφαίριση
Καλαθοσφαίριση
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Τσεχία-Νέα Ζηλανδία
04:00 Wukesong Basketball Gymnasium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Λετονία-Αυστραλία
06:15 Wukesong Basketball Gymnasium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Ρωσία-Βραζιλία
09:30 Wukesong Basketball Gymnasium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Κίνα-Μάλι
11:45 Wukesong Basketball Gymnasium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
ΗΠΑ-Ισπανία
15:00 Wukesong Basketball Gymnasium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Νότια Κορέα-Λευκορωσία
17:15 Wukesong Basketball Gymnasium Aποτελέσματα  
Αντιπτέριση - Μπάντμιντον
Αντιπτέριση - Μπάντμιντον
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Διπλό (A), Ημιτελική φάση 05:00 Beijing Institute of Technology Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), Ημιτελική φάση 06:00 Beijing Institute of Technology Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), Ημιτελική φάση 07:00 Beijing Institute of Technology Gymnasium Aποτελέσματα  
Διπλό (A), Ημιτελική φάση 08:00 Beijing Institute of Technology Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (A), Ημιτελική φάση 13:30 Beijing Institute of Technology Gymnasium Aποτελέσματα  
Διπλό (Γ), Τελικός 14:30 Beijing Institute of Technology Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (A), Ημιτελική φάση 15:30 Beijing Institute of Technology Gymnasium Aποτελέσματα  
Διπλό (Γ), Τελικός 16:30 Beijing Institute of Technology Gymnasium Aποτελέσματα  
Πυγμαχία
Πυγμαχία
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Φτερού 57 κ. (A), Φάση των 16 08:31 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Φτερού 57 κ. (A), Φάση των 16 08:49 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Φτερού 57 κ. (A), Φάση των 16 09:07 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Φτερού 57 κ. (A), Φάση των 16 09:23 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Ελαφρών Βαρών 60 κ. (A), Φάση των 32 09:30 Workers' Gymnasium Λίστα συμμετοχών  
Ελαφρών Βαρών 60 κ. (A), Φάση των 16 09:41 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Ελαφρών Βαρών 60 κ. (A), Φάση των 16 09:58 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Ελαφρών Βαρών 60 κ. (A), Φάση των 16 10:15 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Ελαφρών Βαρών 60 κ. (A), Φάση των 16 10:30 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Ελαφρών Βαρών 60 κ. (A), Φάση των 16 10:47 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Ελαφρών Βαρών 60 κ. (A), Φάση των 16 11:04 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Ελαφρών Βαρών 60 κ. (A), Φάση των 16 11:22 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Ελαφρών Βαρών 60 κ. (A), Φάση των 16 11:39 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Πετεινού 54 κ. (A), Φάση των 32 14:00 Workers' Gymnasium Λίστα συμμετοχών  
Πετεινού 54 κ. (A), Φάση των 16 14:01 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Πετεινού 54 κ. (A), Φάση των 16 14:19 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Πετεινού 54 κ. (A), Φάση των 16 14:34 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Πετεινού 54 κ. (A), Φάση των 16 14:51 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Πετεινού 54 κ. (A), Φάση των 16 15:07 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Πετεινού 54 κ. (A), Φάση των 16 15:23 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Πετεινού 54 κ. (A), Φάση των 16 15:40 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Πετεινού 54 κ. (A), Φάση των 16 15:55 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Φτερού 57 κ. (A), Φάση των 16 16:12 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Φτερού 57 κ. (A), Φάση των 16 16:29 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Φτερού 57 κ. (A), Φάση των 16 16:46 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Φτερού 57 κ. (A), Φάση των 16 17:03 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Χειροσφαίριση - Χάντμπολ
Χειροσφαίριση - Χάντμπολ
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Καζακστάν-Κίνα
04:00 Olympic Sports Center Gymnasium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Βραζιλία-Νότια Κορέα
05:45 Olympic Sports Center Gymnasium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Γερμανία-Σουηδία
09:00 Olympic Sports Center Gymnasium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Ρουμανία-Ανγκόλα
10:45 Olympic Sports Center Gymnasium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Γαλλία-Νορβηγία
14:00 Olympic Sports Center Gymnasium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Ουγγαρία-Ρωσία
15:45 Olympic Sports Center Gymnasium Aποτελέσματα  
Ποδηλασία πίστας
Ποδηλασία πίστας
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ομαδικό Σπρίντ (A), Προκριματικός 11:30 Laoshan Velodrome Aποτελέσματα
Ατομικό καταδίωξης (A), Προκριματικός 11:55 Laoshan Velodrome Aποτελέσματα  
Ομαδικό Σπρίντ (A), 1ος γύρος 12:45 ? Λίστα συμμετοχών  
Ομαδικό Σπρίντ (A), 1ος γύρος 12:45 ? Λίστα συμμετοχών  
Ομαδικό Σπρίντ (A), 1ος γύρος 12:45 Laoshan Velodrome Λίστα συμμετοχών  
Ομαδικό Σπρίντ (A), 1ος γύρος 12:45 ? Λίστα συμμετοχών  
Ατομικό καταδίωξης - (Γ) (Γ), Προκριματικός 13:00 Laoshan Velodrome Aποτελέσματα  
Ομαδικό Σπρίντ (A), Τελικός 13:40 Laoshan Velodrome Λίστα συμμετοχών  
Ομαδικό Σπρίντ (A), Τελικός 13:40 Laoshan Velodrome Λίστα συμμετοχών  
Κανόε-Καγιάκ Σλάλομ
Κανόε-Καγιάκ Σλάλομ
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
K1 (Γ), Ημιτελική φάση 10:00 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα
C2 (A), Τελικός 11:12 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
K1 (Γ), Τελικός 11:37 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
Ιππασία- Υπερπήδηση εμποδίων
Ιππασία- Υπερπήδηση εμποδίων
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Υπερπήδηση Εμποδίων Ομαδικό (M), Προκριματικός 14:15 HK Equestrian(Shatin) Aποτελέσματα  
Ξιφασκία
Ξιφασκία
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ομαδικό Επέ (Ξίφος Μονομαχίας) (A), Προημιτελική φάση 06:00 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ομαδικό Επέ (Ξίφος Μονομαχίας) (A), Προημιτελική φάση 06:00 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ομαδικό Επέ (Ξίφος Μονομαχίας) (A), Προημιτελική φάση 06:00 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ομαδικό Επέ (Ξίφος Μονομαχίας) (A), Προημιτελική φάση 06:00 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ομαδικό Επέ (Ξίφος Μονομαχίας) (A), Ημιτελική φάση 07:30 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ομαδικό Επέ (Ξίφος Μονομαχίας) (A), Ημιτελική φάση 07:30 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ομαδικό Επέ (Ξίφος Μονομαχίας) (A), Ημιτελική φάση 09:00 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ομαδικό Επέ (Ξίφος Μονομαχίας) (A), Ημιτελική φάση 09:00 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ομαδικό Επέ (Ξίφος Μονομαχίας) (A), Τελικός 10:30 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ομαδικό Επέ (Ξίφος Μονομαχίας) (A), Τελικός 10:30 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ομαδικό Επέ (Ξίφος Μονομαχίας) (A), Τελικός 13:00 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ομαδικό Επέ (Ξίφος Μονομαχίας) (A), Τελικός 14:30 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ποδόσφαιρο
Ποδόσφαιρο
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ομαδικό (Γ), Προημιτελική φάση
Βραζιλία-Νορβηγία
13:00 Tianjin Stadium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), Προημιτελική φάση
ΗΠΑ-Καναδάς
13:00 Shanghai Stadium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), Προημιτελική φάση
Κίνα-Ιαπωνία
16:00 Qinhuangdao Stadium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), Προημιτελική φάση
Σουηδία-Γερμανία
16:00 Shenyang Stadium Aποτελέσματα  
Ενόργανη Γυμναστική
Ενόργανη Γυμναστική
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Σύνθετο Ατομικό (Γ), Τελικός 06:15 National Indoor Stadium Aποτελέσματα  
Αρση βαρών
Αρση βαρών
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Κατηγορία 77-85 κ. (A), Τελικός 05:00 Beijing University of Aeronautics Gymnasium    
Κατηγορία 69-75 κ. (Γ), Τελικός 10:30 ? Aποτελέσματα  
Κατηγορία 77-85 κ. (A), Τελικός 14:00 ? Aποτελέσματα  
Χόκεϊ επί Χόρτου
Χόκεϊ επί Χόρτου
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Ισπανία-Κίνα
03:30 Olympic Green Hockey Stadium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Ολλανδία-Καναδάς
05:30 Olympic Green Hockey Stadium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Βέλγιο-Νέα Ζηλανδία
13:00 Olympic Green Hockey Stadium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Πακιστάν-Αυστραλία
13:30 Olympic Green Hockey Stadium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Νότια Κορέα-Γερμανία
15:30 Olympic Green Hockey Stadium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Νότια Αφρική-Μεγάλη Βρετανία
16:00 Olympic Green Hockey Stadium Aποτελέσματα  
Τζούντο
Τζούντο
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Κατηγορία +100 κ. (A), Φάση των 64 07:00 ? Aποτελέσματα  
Κατηγορία +100 κ. (A), Φάση των 64 07:00 ? Aποτελέσματα  
Κατηγορία +100 κ. (A), Φάση των 64 07:00 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +78 κ. (Γ), Φάση των 32 07:06 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +78 κ. (Γ), Φάση των 32 07:06 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +78 κ. (Γ), Φάση των 32 07:06 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +78 κ. (Γ), Φάση των 32 07:12 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +78 κ. (Γ), Φάση των 32 07:12 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +100 κ. (A), Φάση των 32 07:18 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +78 κ. (Γ), Φάση των 32 07:18 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +100 κ. (A), Φάση των 32 07:24 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +100 κ. (A), Φάση των 32 07:24 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +78 κ. (Γ), Φάση των 32 07:28 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +100 κ. (A), Φάση των 32 07:30 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +100 κ. (A), Φάση των 32 07:30 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +100 κ. (A), Φάση των 32 07:36 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +100 κ. (A), Φάση των 32 07:36 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +100 κ. (A), Φάση των 32 07:42 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +100 κ. (A), Φάση των 32 07:42 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +100 κ. (A), Φάση των 32 07:48 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +100 κ. (A), Φάση των 32 07:48 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +78 κ. (Γ), Φάση των 32 07:49 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +100 κ. (A), Φάση των 32 07:54 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +100 κ. (A), Φάση των 32 07:54 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +100 κ. (A), Φάση των 32 08:00 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +100 κ. (A), Φάση των 32 08:00 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +78 κ. (Γ), Φάση των 16 08:06 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +100 κ. (A), Φάση των 32 08:06 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +78 κ. (Γ), Φάση των 16 08:12 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +78 κ. (Γ), Φάση των 16 08:12 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +78 κ. (Γ), Φάση των 16 08:18 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +78 κ. (Γ), Φάση των 16 08:18 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +78 κ. (Γ), Φάση των 16 08:24 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +78 κ. (Γ), Φάση των 16 08:24 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +100 κ. (A), Φάση των 16 08:30 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +78 κ. (Γ), Φάση των 16 08:30 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +100 κ. (A), Φάση των 16 08:36 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +100 κ. (A), Φάση των 16 08:36 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +100 κ. (A), Φάση των 16 08:42 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +100 κ. (A), Φάση των 16 08:42 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +100 κ. (A), Φάση των 16 08:48 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +100 κ. (A), Φάση των 16 08:48 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +78 κ. (Γ), Προημιτελική φάση 08:54 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +100 κ. (A), Φάση των 16 08:54 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +78 κ. (Γ), Προημιτελική φάση 09:00 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +78 κ. (Γ), Προημιτελική φάση 09:00 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +100 κ. (A), Προημιτελική φάση 09:06 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +78 κ. (Γ), Προημιτελική φάση 09:06 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +100 κ. (A), Προημιτελική φάση 09:12 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +100 κ. (A), Προημιτελική φάση 09:12 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +100 κ. (A), Φάση των 16 09:18 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +100 κ. (A), Προημιτελική φάση 09:18 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +78 κ. (Γ), Φάση των 16 09:24 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +100 κ. (A), Φάση των 16 09:24 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +100 κ. (A), Φάση των 16 09:30 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +78 κ. (Γ), Προημιτελική φάση 09:30 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +100 κ. (A), Φάση των 16 09:36 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +78 κ. (Γ), Προημιτελική φάση 09:36 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +78 κ. (Γ), Προημιτελική φάση 09:42 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +100 κ. (A), Προημιτελική φάση 09:42 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +78 κ. (Γ), Προημιτελική φάση 09:48 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +100 κ. (A), Προημιτελική φάση 09:48 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +100 κ. (A), Προημιτελική φάση 09:54 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +100 κ. (A), Προημιτελική φάση 10:00 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +100 κ. (A), Φάση των 32 10:17 University of Science and Technology Beijing Gymnasium    
Κατηγορία +78 κ. (Γ), Φάση των 16 10:31 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +78 κ. (Γ), Φάση των 16 10:38 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +78 κ. (Γ), Φάση των 16 10:38 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +78 κ. (Γ), Ημιτελική φάση 13:00 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +78 κ. (Γ), Ημιτελική φάση 13:00 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +78 κ. (Γ), Ημιτελική φάση 13:06 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +78 κ. (Γ), Ημιτελική φάση 13:06 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +100 κ. (A), Ημιτελική φάση 13:12 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +100 κ. (A), Ημιτελική φάση 13:12 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +100 κ. (A), Ημιτελική φάση 13:18 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +100 κ. (A), Ημιτελική φάση 13:18 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +78 κ. (Γ), Τελικός 13:24 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +78 κ. (Γ), Τελικός 13:30 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +78 κ. (Γ), Τελικός 13:36 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +100 κ. (A), Τελικός 13:42 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +100 κ. (A), Τελικός 13:48 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία +100 κ. (A), Τελικός 13:54 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κολύμβηση
Κολύμβηση
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
50 μ. Ελεύθερο (A), Ημιτελική φάση 05:03 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
50 μ. Ελεύθερο (A), Ημιτελική φάση 05:07 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
200 μ. Πρόσθιο (Γ), Τελικός 05:11 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
200 μ. Ύπτιο (A), Τελικός 05:19 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
200 μ. Ύπτιο (Γ), Ημιτελική φάση 05:26 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
200 μ. Ύπτιο (Γ), Ημιτελική φάση 05:31 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
200 μ. Μικτή Ατομική (A), Τελικός 05:50 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
100 μ. Ελεύθερο (Γ), Τελικός 06:10 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
100 μ. Πεταλούδα (A), Ημιτελική φάση 06:26 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
100 μ. Πεταλούδα (A), Ημιτελική φάση 06:30 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
50 μ. Ελεύθερο (Γ), Προκριματικά 13:32 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
50 μ. Ελεύθερο (Γ), Προκριματικά 13:35 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
50 μ. Ελεύθερο (Γ), Προκριματικά 13:38 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
50 μ. Ελεύθερο (Γ), Προκριματικά 13:40 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
50 μ. Ελεύθερο (Γ), Προκριματικά 13:42 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
50 μ. Ελεύθερο (Γ), Προκριματικά 13:44 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
50 μ. Ελεύθερο (Γ), Προκριματικά 13:46 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
50 μ. Ελεύθερο (Γ), Προκριματικά 13:48 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
50 μ. Ελεύθερο (Γ), Προκριματικά 13:50 National Aquatics Center Aποτελέσματα
50 μ. Ελεύθερο (Γ), Προκριματικά 13:53 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
50 μ. Ελεύθερο (Γ), Προκριματικά 13:55 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
50 μ. Ελεύθερο (Γ), Προκριματικά 13:57 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
1500 μ. Ελεύθερο (A), Προκριματικά 14:00 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
1500 μ. Ελεύθερο (A), Προκριματικά 14:19 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
1500 μ. Ελεύθερο (A), Προκριματικά 14:37 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
1500 μ. Ελεύθερο (A), Προκριματικά 14:55 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
1500 μ. Ελεύθερο (A), Προκριματικά 15:13 National Aquatics Center Aποτελέσματα
4 x 100 μ. Μικτή (Γ), Προκριματικά 15:32 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
4 x 100 μ. Μικτή (Γ), Προκριματικά 15:39 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
4 x 100 μ. Μικτή (A), Προκριματικά 15:47 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
4 x 100 μ. Μικτή (A), Προκριματικά 15:53 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
Κωπηλασία
Κωπηλασία
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Απλό Σκιφ (Γ), Τελικός 09:10 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
Απλό Σκιφ (A), Τελικός 09:20 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
Απλό Σκιφ (Γ), Τελικός 09:30 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
Απλό Σκιφ (A), Τελικός 09:40 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
Απλό Σκιφ (Γ), Τελικός 09:50 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
Απλό Σκιφ (A), Τελικός 10:00 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
Διπλό Σκιφ Ελαφρών Βαρών (A), Ημιτελική φάση 10:10 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
Διπλό Σκιφ Ελαφρών Βαρών (A), Ημιτελική φάση 10:20 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
Διπλό Σκιφ Ελαφρών Βαρών (Γ), Ημιτελική φάση 10:30 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
Διπλό Σκιφ Ελαφρών Βαρών (Γ), Ημιτελική φάση 10:40 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα
Διπλό Σκιφ Ελαφρών Βαρών (A), Ημιτελική φάση 10:50 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
Διπλό Σκιφ Ελαφρών Βαρών (A), Ημιτελική φάση 11:00 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα
Τετράκωπος Ελαφρών Βαρών (A), Ημιτελική φάση 11:10 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
Τετράκωπος Ελαφρών Βαρών (A), Ημιτελική φάση 11:20 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
Τετραπλό Σκιφ (A), Ημιτελική φάση 11:30 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
Τετραπλό Σκιφ (A), Ημιτελική φάση 11:40 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
Απλό Σκιφ (Γ), Τελικός 11:50 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
Απλό Σκιφ (A), Τελικός 12:00 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα
Δίκωπος (Γ), Τελικός 12:10 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
Δίκωπος (A), Τελικός 12:20 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
Διπλό Σκιφ (Γ), Τελικός 12:30 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
Διπλό Σκιφ (A), Τελικός 12:40 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
Τετράκωπος (A), Τελικός 12:50 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
Καταδύσεις
Καταδύσεις
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Βατήρας 3μ. (Γ), Προκριματικά 08:30 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
Σόφτμπωλ
Σόφτμπωλ
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Καναδάς-Κίνα
04:30 Fengtai Softball Field Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
ΗΠΑ-Ιαπωνία
07:00 Fengtai Softball Field Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
ΗΠΑ-Καναδάς
09:45 Fengtai Softball Field Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Αυστραλία-Ταϊβάν
12:00 Fengtai Softball Field Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Ολλανδία-Βενεζουέλα
14:30 Fengtai Softball Field Aποτελέσματα  
Αντισφαίριση - Τένις
Αντισφαίριση - Τένις
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Απλό (A), Ημιτελική φάση 11:00 Olympic Green Tennis Center Aποτελέσματα  
Διπλό (Γ), 2ος γύρος 11:00 Olympic Green Tennis Center Aποτελέσματα  
Διπλό (A), Προημιτελική φάση 11:00 Olympic Green Tennis Center Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), Προημιτελική φάση 13:00 Olympic Green Tennis Center Aποτελέσματα  
Διπλό (A), Ημιτελική φάση 13:00 Olympic Green Tennis Center Aποτελέσματα  
Διπλό (Γ), Προημιτελική φάση 13:00 Olympic Green Tennis Center Aποτελέσματα  
Διπλό (A), Ημιτελική φάση 15:00 Olympic Green Tennis Center Aποτελέσματα  
Διπλό (Γ), Προημιτελική φάση 15:00 Olympic Green Tennis Center Aποτελέσματα  
Απλό (A), Ημιτελική φάση 15:00 Olympic Green Tennis Center Aποτελέσματα  
Διπλό (Γ), Προημιτελική φάση 17:00 Olympic Green Tennis Center Aποτελέσματα  
Διπλό (Γ), Προημιτελική φάση 17:00 Olympic Green Tennis Center Aποτελέσματα  
Πινγκ πονγκ
Πινγκ πονγκ
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Διπλό (Γ), Bronze medal play-off first leg 04:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Διπλό (A), Bronze medal play-off first leg 04:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Διπλό (A), Bronze medal play-off first leg 04:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Διπλό (Γ), Bronze medal play-off first leg 04:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Διπλό (Γ), Ημιτελική φάση 09:30 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Διπλό (Γ), Ημιτελική φάση 14:30 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Σκοποβολή
Σκοποβολή
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
50 μ. Τουφέκι πρηνηδόν (60 βολές) (A), Προκριματικά 04:00 Beijing Shooting Range Hall Aποτελέσματα  
Σκητ (125 στόχοι) (A), Προκριματικά 04:00 Beijing Shooting Range clay target  
Σκητ (125 στόχοι) (A), Προκριματικά 04:00 Beijing Shooting Range clay target Aποτελέσματα
50 μ. Τουφέκι πρηνηδόν (60 βολές) (A), Τελικός 06:30 Beijing Shooting Range Hall Aποτελέσματα  
Πιστόλι Ταχύτητας 25 μ. (60 βολές) (A), Προκριματικά 08:00 ? Aποτελέσματα  
Πιστόλι Ταχύτητας 25 μ. (60 βολές) (A), Προκριματικά 08:00 Beijing Shooting Range Hall    
Πετοσφαίριση - Βόλεϊ
Πετοσφαίριση - Βόλεϊ
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Αλγερία-Ρωσία
05:00 Beijing Institute of Technology Gymnasium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Βραζιλία-Καζακστάν
07:00 Beijing Institute of Technology Gymnasium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Βενεζουέλα-Πολωνία
07:30 Capital Indoor Stadium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Σερβία-Ιταλία
09:30 Capital Indoor Stadium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
ΗΠΑ-Κίνα
15:00 Capital Indoor Stadium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Ιαπωνία-Κούβα
17:45 Capital Indoor Stadium Aποτελέσματα  
Ιστιοπλοΐα
Ιστιοπλοΐα
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Μονοθέσιο (Finn) (M), ιστιοδρομία 10:45 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Yngling (Γ), ιστιοδρομία 10:55 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
470 (Γ), ιστιοδρομία 11:08 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα  
Star (A), ιστιοδρομία 11:20 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα  
Tornado (M), ιστιοδρομία 11:27 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
470 (A), ιστιοδρομία 11:33 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Laser (A), ιστιοδρομία 11:52 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Laser (Γ), ιστιοδρομία 12:19 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοσανίδα (RS:X) (Γ), ιστιοδρομία 12:22 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοσανίδα (RS:X) (A), ιστιοδρομία 12:32 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
470 (Γ), ιστιοδρομία 12:43 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα  
Μπίτς Βόλλεϋ
Μπίτς Βόλλεϋ
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ομαδικό (Γ), Φάση των 16
Βέλγιο-ΗΠΑ
04:00 Chaoyang Park Beachvolley Ground Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), Φάση των 16
ΗΠΑ-Κούβα
05:00 Chaoyang Park Beachvolley Ground Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), Φάση των 16
Κίνα-Νορβηγία
06:00 Chaoyang Park Beachvolley Ground Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), Φάση των 16
Αυστραλία-Ελλάδα
07:00 Chaoyang Park Beachvolley Ground Aποτελέσματα
Ομαδικό (Γ), Φάση των 16
Γερμανία-Αυστρία
13:00 Chaoyang Park Beachvolley Ground Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), Φάση των 16
Κούβα-Κίνα
14:00 Chaoyang Park Beachvolley Ground Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), Φάση των 16
Νορβηγία-Βραζιλία
15:00 Chaoyang Park Beachvolley Ground Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), Φάση των 16
Βραζιλία-Γερμανία
16:00 Chaoyang Park Beachvolley Ground Aποτελέσματα  
Υδατοσφαίριση - Πόλο
Υδατοσφαίριση - Πόλο
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Ολλανδία-Αυστραλία
08:00 Ying Dong Natatorium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Ρωσία-ΗΠΑ
09:20 Ying Dong Natatorium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Ουγγαρία-Ελλάδα
10:40 Ying Dong Natatorium Aποτελέσματα
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Ιταλία-Κίνα
12:00 Ying Dong Natatorium Aποτελέσματα  
Υπόμνημα
: Ελληνική συμμετοχή    (Α) : Ανδρών    (Γ) : Γυναικών    (Μ) : Μικτός αγώνας
 
Ψηφίστε
Ποιο ήταν κατά τη γνώμη σας το πρόσωπο των Ολυμπιακών Αγώνων 2008;




..............................
Δείτε τα αποτελέσματα
Όροι Χρήσης : Προστασία Προσωπικών Δεδομένων : Ασφάλεια Συναλλαγών
©1999-2008 Δημοσιογραφικός Οργανισμός Λαμπράκη Α.Ε.
Το σύνολο του περιεχομένου και των υπηρεσιών του in.gr διατίθεται στους επισκέπτες αυστηρά για προσωπική χρήση. Απαγορεύεται η χρήση ή επανεκπομπή του, σε οποιοδήποτε μέσο, μετά ή άνευ επεξεργασίας, χωρίς γραπτή άδεια του εκδότη.