Eπικοινωνία | Πληροφορίες
Eγγραφή | Forum | Ημερολόγιο | in mail | E-cards | SiteMaker ix.in.gr

Επιλέξτε ημερομηνία
    6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
 

Επιλέξτε ημερομηνία
    6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
Πρόγραμμα αγωνισμάτων
Τετάρτη 13 Αυγούστου 2008
Τελευταία ενημέρωση: Δευτέρα 25 Αυγούστου 2008, 11:14:48
Τοξοβολία
Τοξοβολία
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ατομικό (A), Φάση των 64 05:00 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Φάση των 64 05:00 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Φάση των 64 05:00 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Φάση των 64 05:13 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Φάση των 64 05:13 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Φάση των 32 05:26 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Φάση των 32 05:26 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Φάση των 32 05:26 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Φάση των 64 05:39 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Φάση των 64 05:39 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Φάση των 64 05:52 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Φάση των 64 05:52 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Φάση των 32 06:05 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Φάση των 32 06:05 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Φάση των 64 06:18 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Φάση των 64 06:18 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Φάση των 64 06:31 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Φάση των 64 06:31 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Φάση των 32 06:44 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Φάση των 32 06:44 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Φάση των 64 06:57 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Φάση των 64 06:57 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Φάση των 64 07:10 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Φάση των 32 07:23 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Φάση των 64 10:30 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Φάση των 64 10:30 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Φάση των 64 10:43 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Φάση των 64 10:43 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Φάση των 32 10:56 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Φάση των 32 10:56 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Φάση των 64 11:09 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Φάση των 64 11:09 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Φάση των 64 11:22 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Φάση των 64 11:22 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Φάση των 32 11:35 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Φάση των 32 11:35 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Φάση των 64 11:48 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Φάση των 64 11:48 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Φάση των 64 12:01 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Φάση των 64 12:01 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Φάση των 32 12:14 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Φάση των 32 12:14 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Φάση των 64 12:27 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Φάση των 64 12:27 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Φάση των 64 12:40 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Φάση των 64 12:40 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Φάση των 32 12:53 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Ατομικό (A), Φάση των 32 12:53 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα  
Μπέιζμπωλ
Μπέιζμπωλ
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Ολλανδία-Ταϊβάν
05:30 Wukesong Baseball Field Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Καναδάς-Κίνα
06:30 Wukesong Baseball Field Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
ΗΠΑ-Νότια Κορέα
13:00 Wukesong Baseball Field Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Ιαπωνία-Κούβα
14:00 Wukesong Baseball Field Aποτελέσματα  
Καλαθοσφαίριση
Καλαθοσφαίριση
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Λευκορωσία-Ρωσία
04:00 Wukesong Basketball Gymnasium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Ισπανία-Τσεχία
06:15 Wukesong Basketball Gymnasium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Βραζιλία-Λετονία
09:30 Wukesong Basketball Gymnasium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Νέα Ζηλανδία-Κίνα
11:45 Wukesong Basketball Gymnasium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Αυστραλία-Νότια Κορέα
15:00 Wukesong Basketball Gymnasium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Μάλι-ΗΠΑ
17:15 Wukesong Basketball Gymnasium Aποτελέσματα  
Αντιπτέριση - Μπάντμιντον
Αντιπτέριση - Μπάντμιντον
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Απλό (Γ), Προημιτελική φάση 05:00 Beijing Institute of Technology Gymnasium Aποτελέσματα  
Διπλό (A), Προημιτελική φάση 05:45 Beijing Institute of Technology Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), Προημιτελική φάση 06:30 Beijing Institute of Technology Gymnasium Aποτελέσματα  
Διπλό (Γ), Ημιτελική φάση 07:15 Beijing Institute of Technology Gymnasium Aποτελέσματα  
Διπλό (A), Προημιτελική φάση 08:00 Beijing Institute of Technology Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), Προημιτελική φάση 13:30 Beijing Institute of Technology Gymnasium Aποτελέσματα  
Διπλό (A), Προημιτελική φάση 14:15 Beijing Institute of Technology Gymnasium Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), Προημιτελική φάση 15:00 Beijing Institute of Technology Gymnasium Aποτελέσματα  
Διπλό (Γ), Ημιτελική φάση 15:45 Beijing Institute of Technology Gymnasium Aποτελέσματα  
Διπλό (A), Προημιτελική φάση 16:30 Beijing Institute of Technology Gymnasium Aποτελέσματα  
Πυγμαχία
Πυγμαχία
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ελαφράς Μύγας 48 κ. (A), Φάση των 32 08:32 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Ελαφράς Μύγας 48 κ. (A), Φάση των 32 08:44 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Ελαφράς Μύγας 48 κ. (A), Φάση των 32 09:01 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Ελαφράς Μύγας 48 κ. (A), Φάση των 32 09:18 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Ελαφράς Μύγας 48 κ. (A), Φάση των 32 09:35 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Ελαφράς Μύγας 48 κ. (A), Φάση των 32 09:53 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Βαρέων Βαρών 91 κ. (A), Φάση των 16 10:09 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Βαρέων Βαρών 91 κ. (A), Φάση των 16 10:25 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα
Βαρέων Βαρών 91 κ. (A), Φάση των 16 10:43 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Βαρέων Βαρών 91 κ. (A), Φάση των 16 11:00 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Βαρέων Βαρών 91 κ. (A), Φάση των 16 11:16 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Βαρέων Βαρών 91 κ. (A), Φάση των 16 11:33 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Βαρέων Βαρών 91 κ. (A), Φάση των 16 11:51 Workers' Gymnasium Λίστα συμμετοχών  
Βαρέων Βαρών 91 κ. (A), Φάση των 16 12:06 Workers' Gymnasium Λίστα συμμετοχών  
Ελαφράς Μύγας 48 κ. (A), Φάση των 32 14:02 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Ελαφράς Μύγας 48 κ. (A), Φάση των 32 14:18 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Ελαφράς Μύγας 48 κ. (A), Φάση των 32 14:35 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Ελαφράς Μύγας 48 κ. (A), Φάση των 32 14:53 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Ελαφράς Μύγας 48 κ. (A), Φάση των 32 15:11 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Ελαφράς Μύγας 48 κ. (A), Φάση των 32 15:27 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Ελαφράς Μύγας 48 κ. (A), Φάση των 32 15:44 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Υπερβαρέων Βαρών +91 κ. (A), Φάση των 16 16:01 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Υπερβαρέων Βαρών +91 κ. (A), Φάση των 16 16:18 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Υπερβαρέων Βαρών +91 κ. (A), Φάση των 16 16:36 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Υπερβαρέων Βαρών +91 κ. (A), Φάση των 16 16:53 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Υπερβαρέων Βαρών +91 κ. (A), Φάση των 16 16:59 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Υπερβαρέων Βαρών +91 κ. (A), Φάση των 16 17:15 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Υπερβαρέων Βαρών +91 κ. (A), Φάση των 16 17:32 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Υπερβαρέων Βαρών +91 κ. (A), Φάση των 16 17:41 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα  
Χειροσφαίριση - Χάντμπολ
Χειροσφαίριση - Χάντμπολ
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Ρωσία-Βραζιλία
04:00 Olympic Sports Center Gymnasium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Ρουμανία-Γαλλία
05:45 Olympic Sports Center Gymnasium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Νότια Κορέα-Σουηδία
09:00 Olympic Sports Center Gymnasium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Κίνα-Ανγκόλα
10:45 Olympic Sports Center Gymnasium    
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Νορβηγία-Καζακστάν
14:00 Olympic Sports Center Gymnasium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Γερμανία-Ουγγαρία
15:45 Olympic Sports Center Gymnasium Aποτελέσματα  
Ποδηλασία δρόμου
Ποδηλασία δρόμου
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Αγώνας Ατομικής Χρονομέτρησης (Γ), Τελικός 06:30 Road Cycling Course Aποτελέσματα  
Αγώνας Ατομικής Χρονομέτρησης (A), Τελικός 08:30 Road Cycling Course Aποτελέσματα  
Κανόε-Καγιάκ Σλάλομ
Κανόε-Καγιάκ Σλάλομ
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
C2 (A), Προκριματικά 10:00 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park    
K1 (Γ), Προκριματικά 10:40 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park  
C2 (A), Προκριματικά 11:42 ? Aποτελέσματα  
C2 (A), Προκριματικά 11:42 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park    
K1 (Γ), Προκριματικά 12:22 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park    
K1 (Γ), Προκριματικά 12:22 ? Aποτελέσματα
Ιππασία - Ντρεσάζ
Ιππασία - Ντρεσάζ
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ντρεσάζ Ατομικό (M), Grand prix 14:15 HK Equestrian(Shatin) Aποτελέσματα  
Ντρεσάζ Ομαδικό (M), Τελικός 14:15 HK Equestrian(Shatin) Aποτελέσματα  
Ξιφασκία
Ξιφασκία
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ατομικό Φλερέ (Ξίφος Ασκήσεων) (A), Φάση των 32 05:00 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ατομικό Φλερέ (Ξίφος Ασκήσεων) (A), Φάση των 32 05:00 ? Λίστα συμμετοχών  
Ατομικό Φλερέ (Ξίφος Ασκήσεων) (A), Φάση των 32 05:00 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ατομικό Φλερέ (Ξίφος Ασκήσεων) (A), Φάση των 32 05:00 ? Λίστα συμμετοχών  
Ατομικό Φλερέ (Ξίφος Ασκήσεων) (A), Φάση των 32 05:00 ? Λίστα συμμετοχών  
Ατομικό Φλερέ (Ξίφος Ασκήσεων) (A), Φάση των 32 05:00 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ατομικό Φλερέ (Ξίφος Ασκήσεων) (A), Φάση των 32 05:00 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ατομικό Φλερέ (Ξίφος Ασκήσεων) (A), Φάση των 32 05:00 ? Λίστα συμμετοχών  
Ατομικό Φλερέ (Ξίφος Ασκήσεων) (A), Φάση των 32 05:00 ? Λίστα συμμετοχών  
Ατομικό Φλερέ (Ξίφος Ασκήσεων) (A), Φάση των 32 05:00 ? Λίστα συμμετοχών  
Ατομικό Φλερέ (Ξίφος Ασκήσεων) (A), Φάση των 32 05:30 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ατομικό Φλερέ (Ξίφος Ασκήσεων) (A), Φάση των 32 05:30 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ατομικό Φλερέ (Ξίφος Ασκήσεων) (A), Φάση των 32 05:30 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ατομικό Φλερέ (Ξίφος Ασκήσεων) (A), Φάση των 32 06:00 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ατομικό Φλερέ (Ξίφος Ασκήσεων) (A), Φάση των 32 06:00 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ατομικό Φλερέ (Ξίφος Ασκήσεων) (A), Φάση των 32 06:00 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ατομικό Φλερέ (Ξίφος Ασκήσεων) (A), Φάση των 16 06:30 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ατομικό Φλερέ (Ξίφος Ασκήσεων) (A), Φάση των 16 06:30 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ατομικό Φλερέ (Ξίφος Ασκήσεων) (A), Φάση των 16 06:30 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ατομικό Φλερέ (Ξίφος Ασκήσεων) (A), Φάση των 16 06:30 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ατομικό Φλερέ (Ξίφος Ασκήσεων) (A), Φάση των 16 06:30 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ατομικό Φλερέ (Ξίφος Ασκήσεων) (A), Φάση των 16 06:30 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ατομικό Φλερέ (Ξίφος Ασκήσεων) (A), Φάση των 16 06:30 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ατομικό Φλερέ (Ξίφος Ασκήσεων) (A), Φάση των 16 06:30 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ατομικό Φλερέ (Ξίφος Ασκήσεων) (A), Προημιτελική φάση 08:10 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ατομικό Φλερέ (Ξίφος Ασκήσεων) (A), Προημιτελική φάση 08:10 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ατομικό Φλερέ (Ξίφος Ασκήσεων) (A), Προημιτελική φάση 08:10 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ατομικό Φλερέ (Ξίφος Ασκήσεων) (A), Προημιτελική φάση 08:10 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ατομικό Επέ (Ξίφος Μονομαχίας) (Γ), Φάση των 32 08:30 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ατομικό Επέ (Ξίφος Μονομαχίας) (Γ), Φάση των 32 08:30 ? Λίστα συμμετοχών  
Ατομικό Επέ (Ξίφος Μονομαχίας) (Γ), Φάση των 32 08:30 ? Λίστα συμμετοχών  
Ατομικό Επέ (Ξίφος Μονομαχίας) (Γ), Φάση των 32 08:30 ? Λίστα συμμετοχών  
Ατομικό Επέ (Ξίφος Μονομαχίας) (Γ), Φάση των 32 08:30 ? Λίστα συμμετοχών  
Ατομικό Επέ (Ξίφος Μονομαχίας) (Γ), Φάση των 32 08:30 ? Λίστα συμμετοχών  
Ατομικό Επέ (Ξίφος Μονομαχίας) (Γ), Φάση των 32 08:30 ? Λίστα συμμετοχών  
Ατομικό Επέ (Ξίφος Μονομαχίας) (Γ), Φάση των 32 08:30 ? Λίστα συμμετοχών  
Ατομικό Επέ (Ξίφος Μονομαχίας) (Γ), Φάση των 32 08:30 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ατομικό Επέ (Ξίφος Μονομαχίας) (Γ), Φάση των 32 08:30 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ατομικό Επέ (Ξίφος Μονομαχίας) (Γ), Φάση των 32 09:00 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ατομικό Επέ (Ξίφος Μονομαχίας) (Γ), Φάση των 32 09:00 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ατομικό Επέ (Ξίφος Μονομαχίας) (Γ), Φάση των 32 09:00 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ατομικό Επέ (Ξίφος Μονομαχίας) (Γ), Φάση των 32 09:30 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ατομικό Επέ (Ξίφος Μονομαχίας) (Γ), Φάση των 32 09:30 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ατομικό Επέ (Ξίφος Μονομαχίας) (Γ), Φάση των 32 09:30 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ατομικό Επέ (Ξίφος Μονομαχίας) (Γ), Φάση των 16 10:00 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ατομικό Επέ (Ξίφος Μονομαχίας) (Γ), Φάση των 16 10:00 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ατομικό Επέ (Ξίφος Μονομαχίας) (Γ), Φάση των 16 10:00 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ατομικό Επέ (Ξίφος Μονομαχίας) (Γ), Φάση των 16 10:00 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ατομικό Επέ (Ξίφος Μονομαχίας) (Γ), Φάση των 16 10:00 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ατομικό Επέ (Ξίφος Μονομαχίας) (Γ), Φάση των 16 10:00 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ατομικό Επέ (Ξίφος Μονομαχίας) (Γ), Φάση των 16 10:00 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ατομικό Επέ (Ξίφος Μονομαχίας) (Γ), Φάση των 16 10:00 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ατομικό Επέ (Ξίφος Μονομαχίας) (Γ), Προημιτελική φάση 11:10 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ατομικό Επέ (Ξίφος Μονομαχίας) (Γ), Προημιτελική φάση 11:10 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ατομικό Επέ (Ξίφος Μονομαχίας) (Γ), Προημιτελική φάση 11:10 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ατομικό Επέ (Ξίφος Μονομαχίας) (Γ), Προημιτελική φάση 11:10 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ατομικό Φλερέ (Ξίφος Ασκήσεων) (A), Ημιτελική φάση 13:00 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ατομικό Φλερέ (Ξίφος Ασκήσεων) (A), Ημιτελική φάση 13:00 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ατομικό Επέ (Ξίφος Μονομαχίας) (Γ), Ημιτελική φάση 14:00 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ατομικό Επέ (Ξίφος Μονομαχίας) (Γ), Ημιτελική φάση 14:00 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ατομικό Φλερέ (Ξίφος Ασκήσεων) (A), Τελικός 15:00 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ατομικό Φλερέ (Ξίφος Ασκήσεων) (A), Τελικός 15:00 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ατομικό Επέ (Ξίφος Μονομαχίας) (Γ), Τελικός 15:30 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ατομικό Επέ (Ξίφος Μονομαχίας) (Γ), Τελικός 15:30 Fencing Hall Aποτελέσματα  
Ποδόσφαιρο
Ποδόσφαιρο
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Ολλανδία-Ιαπωνία
12:00 Shenyang Stadium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Νιγηρία-ΗΠΑ
12:00 Workers' Stadium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Καμερούν-Ιταλία
12:00 Tianjin Stadium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Νότια Κορέα-Ονδούρα
12:00 Shanghai Stadium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Ακτή Ελεφαντόδοντος-Αυστραλία
14:45 Tianjin Stadium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Αργεντινή-Σερβία
14:45 Workers' Stadium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Κίνα-Βραζιλία
14:45 Qinhuangdao Stadium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Νέα Ζηλανδία-Βέλγιο
14:45 Shanghai Stadium Aποτελέσματα  
Ενόργανη Γυμναστική
Ενόργανη Γυμναστική
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Σύνθετο Ομαδικό (Γ), Τελικός 05:30 National Indoor Stadium Aποτελέσματα  
Αρση βαρών
Αρση βαρών
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Κατηγορία 69-77 κ. (A), Τελικός 05:00 Beijing University of Aeronautics Gymnasium    
Κατηγορία 69-77 κ. (A), Τελικός 05:00 Beijing University of Aeronautics Gymnasium    
Κατηγορία 63-69 κ. (Γ), Τελικός 10:30 Beijing University of Aeronautics Gymnasium    
Κατηγορία 63-69 κ. (Γ), Τελικός 10:30 ? Aποτελέσματα  
Κατηγορία 69-77 κ. (A), Τελικός 14:00 ? Aποτελέσματα  
Χόκεϊ επί Χόρτου
Χόκεϊ επί Χόρτου
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Νότια Αφρική-Αυστραλία
03:30 Olympic Green Hockey Stadium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Κίνα-Νότια Κορέα
05:30 Olympic Green Hockey Stadium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Καναδάς-Πακιστάν
13:00 Olympic Green Hockey Stadium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Βέλγιο-Γερμανία
13:30 Olympic Green Hockey Stadium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Νέα Ζηλανδία-Ισπανία
15:30 Olympic Green Hockey Stadium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Ολλανδία-Μεγάλη Βρετανία
16:00 Olympic Green Hockey Stadium Aποτελέσματα  
Τζούντο
Τζούντο
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Κατηγορία -70 κ. (Γ), Φάση των 32 07:00 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -70 κ. (Γ), Φάση των 32 07:00 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -70 κ. (Γ), Φάση των 32 07:00 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -70 κ. (Γ), Φάση των 32 07:06 ? Aποτελέσματα  
Κατηγορία -70 κ. (Γ), Φάση των 32 07:06 ? Aποτελέσματα  
Κατηγορία -70 κ. (Γ), Φάση των 32 07:12 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -70 κ. (Γ), Φάση των 32 07:12 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -90 κ. (A), Φάση των 32 07:18 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -90 κ. (A), Φάση των 32 07:18 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -90 κ. (A), Φάση των 32 07:24 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -90 κ. (A), Φάση των 32 07:24 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -70 κ. (Γ), Φάση των 32 07:28 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -70 κ. (Γ), Φάση των 32 07:28 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -90 κ. (A), Φάση των 32 07:30 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -90 κ. (A), Φάση των 32 07:30 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -70 κ. (Γ), Φάση των 32 07:35 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -70 κ. (Γ), Φάση των 32 07:35 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -90 κ. (A), Φάση των 32 07:36 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -90 κ. (A), Φάση των 32 07:36 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -90 κ. (A), Φάση των 32 07:42 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -90 κ. (A), Φάση των 32 07:42 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -90 κ. (A), Φάση των 32 07:48 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -90 κ. (A), Φάση των 32 07:48 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -90 κ. (A), Φάση των 32 07:54 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -90 κ. (A), Φάση των 32 07:54 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα
Κατηγορία -90 κ. (A), Φάση των 32 08:00 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -70 κ. (Γ), Φάση των 16 08:00 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -90 κ. (A), Φάση των 32 08:03 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -70 κ. (Γ), Φάση των 16 08:06 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -70 κ. (Γ), Φάση των 16 08:06 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -70 κ. (Γ), Φάση των 16 08:12 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -70 κ. (Γ), Φάση των 16 08:12 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -70 κ. (Γ), Φάση των 16 08:18 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -70 κ. (Γ), Φάση των 16 08:18 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -70 κ. (Γ), Φάση των 16 08:24 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -90 κ. (A), Φάση των 16 08:24 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -90 κ. (A), Φάση των 16 08:30 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -90 κ. (A), Φάση των 16 08:30 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -90 κ. (A), Φάση των 16 08:36 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -90 κ. (A), Φάση των 16 08:36 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -90 κ. (A), Φάση των 16 08:42 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -90 κ. (A), Φάση των 16 08:42 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -90 κ. (A), Φάση των 16 08:48 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -70 κ. (Γ), Προημιτελική φάση 08:48 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -70 κ. (Γ), Προημιτελική φάση 08:54 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -70 κ. (Γ), Προημιτελική φάση 08:54 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -70 κ. (Γ), Προημιτελική φάση 09:00 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -90 κ. (A), Προημιτελική φάση 09:00 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -90 κ. (A), Προημιτελική φάση 09:06 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -90 κ. (A), Προημιτελική φάση 09:06 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -90 κ. (A), Φάση των 16 09:12 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -90 κ. (A), Προημιτελική φάση 09:12 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -70 κ. (Γ), Φάση των 16 09:18 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -70 κ. (Γ), Φάση των 16 09:18 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -90 κ. (A), Φάση των 16 09:24 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -70 κ. (Γ), Φάση των 16 09:24 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -90 κ. (A), Προημιτελική φάση 09:30 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -90 κ. (A), Φάση των 16 09:30 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -90 κ. (A), Προημιτελική φάση 09:36 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -70 κ. (Γ), Προημιτελική φάση 09:36 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -70 κ. (Γ), Προημιτελική φάση 09:42 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -70 κ. (Γ), Προημιτελική φάση 09:42 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -90 κ. (A), Προημιτελική φάση 09:48 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -70 κ. (Γ), Προημιτελική φάση 09:48 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -90 κ. (A), Προημιτελική φάση 09:54 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -70 κ. (Γ), Φάση των 16 10:38 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -90 κ. (A), Φάση των 16 10:45 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -70 κ. (Γ), Ημιτελική φάση 13:00 ? Λίστα συμμετοχών  
Κατηγορία -70 κ. (Γ), Ημιτελική φάση 13:00 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -70 κ. (Γ), Ημιτελική φάση 13:00 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -70 κ. (Γ), Ημιτελική φάση 13:00 ? Λίστα συμμετοχών  
Κατηγορία -70 κ. (Γ), Ημιτελική φάση 13:06 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -70 κ. (Γ), Ημιτελική φάση 13:06 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -90 κ. (A), Ημιτελική φάση 13:12 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -90 κ. (A), Ημιτελική φάση 13:12 ? Λίστα συμμετοχών  
Κατηγορία -90 κ. (A), Ημιτελική φάση 13:12 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -90 κ. (A), Ημιτελική φάση 13:12 ? Λίστα συμμετοχών  
Κατηγορία -90 κ. (A), Ημιτελική φάση 13:18 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -90 κ. (A), Ημιτελική φάση 13:18 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -70 κ. (Γ), Τελικός 13:24 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -70 κ. (Γ), Τελικός 13:30 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -70 κ. (Γ), Τελικός 13:36 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -90 κ. (A), Τελικός 13:42 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -90 κ. (A), Τελικός 13:48 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία -90 κ. (A), Τελικός 13:54 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα  
Πάλη (Ελληνορωμαϊκή)
Πάλη (Ελληνορωμαϊκή)
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Προκριματικά 04:30 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Προκριματικά 04:30 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Προκριματικά 04:30 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Προκριματικά 04:30 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Προκριματικά 04:30 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Προκριματικά 04:40 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Προκριματικά 04:40 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Προκριματικά 04:40 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Προκριματικά 04:40 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Προκριματικά 04:40 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Φάση των 16 04:50 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Προκριματικά 04:50 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Προκριματικά 04:50 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Προκριματικά 04:50 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Προκριματικά 04:50 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Προκριματικά 05:00 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Φάση των 16 05:00 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Προκριματικά 05:00 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Φάση των 16 05:00 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Φάση των 16 05:00 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Φάση των 16 05:10 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Προκριματικά 05:10 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Φάση των 16 05:10 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Προκριματικά 05:10 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Φάση των 16 05:10 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Φάση των 16 05:20 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Φάση των 16 05:20 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Προκριματικά 05:20 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Προκριματικά 05:20 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Φάση των 16 05:20 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Προκριματικά 05:30 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Φάση των 16 05:30 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Φάση των 16 05:30 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Προκριματικά 05:30 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Φάση των 16 05:30 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Προκριματικά 05:40 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Φάση των 16 05:40 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Φάση των 16 05:40 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Προημιτελική φάση 05:40 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Προκριματικά 05:40 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Προκριματικά 05:50 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Προκριματικά 05:50 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Φάση των 16 05:50 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Προημιτελική φάση 05:50 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Προημιτελική φάση 05:50 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Προκριματικά 06:00 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Προκριματικά 06:00 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Προημιτελική φάση 06:00 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Προημιτελική φάση 06:00 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Προημιτελική φάση 06:00 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Προκριματικά 06:10 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Προημιτελική φάση 06:10 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Προημιτελική φάση 06:10 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Ημιτελική φάση 06:10 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Προκριματικά 06:10 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Ημιτελική φάση 06:20 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Ημιτελική φάση 06:20 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Ημιτελική φάση 06:20 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Προκριματικά 06:20 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Προκριματικά 06:20 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Προημιτελική φάση 11:00 China Agriculture University Gymnasium    
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Ημιτελική φάση 11:00 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Προημιτελική φάση 11:00 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Προημιτελική φάση 11:00 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Ημιτελική φάση 11:10 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Ημιτελική φάση 11:10 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Ημιτελική φάση 11:10 ? Λίστα συμμετοχών  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Προημιτελική φάση 11:15 China Agriculture University Gymnasium    
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Ημιτελική φάση 11:20 ? Λίστα συμμετοχών  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Ημιτελική φάση 11:20 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Τελικός 12:00 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Τελικός 12:10 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 60-66 κ. (A), Τελικός 12:20 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Τελικός 12:30 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Τελικός 12:40 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κατηγορία 66-74 κ. (A), Τελικός 12:50 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα  
Κολύμβηση
Κολύμβηση
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
100 μ. Ελεύθερο (A), Ημιτελική φάση 05:03 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
100 μ. Ελεύθερο (A), Ημιτελική φάση 05:08 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
200 μ. Ελεύθερο (Γ), Τελικός 05:14 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
200 μ. Πεταλούδα (A), Τελικός 05:21 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
200 μ. Πεταλούδα (Γ), Ημιτελική φάση 05:28 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
200 μ. Πεταλούδα (Γ), Ημιτελική φάση 05:34 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
200 μ. Πρόσθιο (A), Ημιτελική φάση 05:52 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
200 μ. Πρόσθιο (A), Ημιτελική φάση 05:58 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
200 μ. Μικτή Ατομική (Γ), Τελικός 06:14 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
4 x 200 μ. Ελεύθερο (A), Τελικός 06:22 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
100 μ. Ελεύθερο (A), Ημιτελική φάση 06:51 National Aquatics Center    
200 μ. Πεταλούδα (Γ), Ημιτελική φάση 06:55 National Aquatics Center    
100 μ. Ελεύθερο (Γ), Προκριματικά 13:32 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
100 μ. Ελεύθερο (Γ), Προκριματικά 13:36 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
100 μ. Ελεύθερο (Γ), Προκριματικά 13:38 National Aquatics Center Aποτελέσματα
100 μ. Ελεύθερο (Γ), Προκριματικά 13:41 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
100 μ. Ελεύθερο (Γ), Προκριματικά 13:45 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
100 μ. Ελεύθερο (Γ), Προκριματικά 13:48 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
100 μ. Ελεύθερο (Γ), Προκριματικά 13:51 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
100 μ. Ελεύθερο (Γ), Προκριματικά 13:51 National Aquatics Center    
200 μ. Ύπτιο (A), Προκριματικά 13:54 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
100 μ. Ελεύθερο (Γ), Προκριματικά 13:54 National Aquatics Center    
100 μ. Ελεύθερο (Γ), Προκριματικά 13:57 National Aquatics Center    
200 μ. Ύπτιο (A), Προκριματικά 13:58 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
200 μ. Ύπτιο (A), Προκριματικά 14:02 National Aquatics Center Aποτελέσματα
200 μ. Ύπτιο (A), Προκριματικά 14:06 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
200 μ. Ύπτιο (A), Προκριματικά 14:10 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
200 μ. Ύπτιο (A), Προκριματικά 14:14 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
200 μ. Πρόσθιο (Γ), Προκριματικά 14:19 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
200 μ. Πρόσθιο (Γ), Προκριματικά 14:23 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
200 μ. Πρόσθιο (Γ), Προκριματικά 14:28 National Aquatics Center Aποτελέσματα
200 μ. Πρόσθιο (Γ), Προκριματικά 14:32 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
200 μ. Πρόσθιο (Γ), Προκριματικά 14:37 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
200 μ. Πρόσθιο (Γ), Προκριματικά 14:41 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
200 μ. Μικτή Ατομική (A), Προκριματικά 14:46 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
200 μ. Μικτή Ατομική (A), Προκριματικά 14:50 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
200 μ. Μικτή Ατομική (A), Προκριματικά 14:55 National Aquatics Center Aποτελέσματα
200 μ. Μικτή Ατομική (A), Προκριματικά 14:59 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
200 μ. Μικτή Ατομική (A), Προκριματικά 15:03 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
200 μ. Μικτή Ατομική (A), Προκριματικά 15:07 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
4 x 200 μ. Ελεύθερο (Γ), Προκριματικά 15:12 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
4 x 200 μ. Ελεύθερο (Γ), Προκριματικά 15:23 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
200 μ. Μικτή Ατομική (A), Προκριματικά 15:41 National Aquatics Center    
200 μ. Μικτή Ατομική (A), Προκριματικά 15:45 National Aquatics Center    
100 μ. Ελεύθερο (Γ), Προκριματικά 16:40 National Aquatics Center    
200 μ. Ύπτιο (A), Προκριματικά 16:43 National Aquatics Center    
200 μ. Πρόσθιο (Γ), Προκριματικά 16:47 National Aquatics Center    
200 μ. Μικτή Ατομική (A), Προκριματικά 16:51 National Aquatics Center    
4 x 200 μ. Ελεύθερο (Γ), Προκριματικά 16:55 National Aquatics Center    
Κωπηλασία
Κωπηλασία
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Απλό Σκιφ (Γ), Ημιτελική φάση 09:50 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
Απλό Σκιφ (Γ), Ημιτελική φάση 10:00 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
Απλό Σκιφ (A), Ημιτελική φάση 10:10 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
Απλό Σκιφ (A), Ημιτελική φάση 10:20 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
Απλό Σκιφ (Γ), Ημιτελική φάση 10:30 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
Απλό Σκιφ (Γ), Ημιτελική φάση 10:40 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
Απλό Σκιφ (A), Ημιτελική φάση 10:50 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
Απλό Σκιφ (A), Ημιτελική φάση 10:50 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα
Απλό Σκιφ (A), Ημιτελική φάση 11:00 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
Δίκωπος (A), Ημιτελική φάση 11:10 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
Δίκωπος (A), Ημιτελική φάση 11:20 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
Διπλό Σκιφ (A), Ημιτελική φάση 11:30 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
Διπλό Σκιφ (A), Ημιτελική φάση 11:40 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
Τετράκωπος (A), Ημιτελική φάση 11:50 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
Τετράκωπος (A), Ημιτελική φάση 12:00 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
Απλό Σκιφ (A), Τελικός 12:10 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
Δίκωπος (A), Τελικός 12:20 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
Διπλό Σκιφ (A), Τελικός 12:30 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
Οκτάκωπος (Γ), Προκριματικά 12:40 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
Οκτάκωπος (Γ), Προκριματικά 12:40 ? Λίστα συμμετοχών  
Οκτάκωπος (Γ), Προκριματικά 12:40 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα  
Καταδύσεις
Καταδύσεις
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Συγχρ. Καταδύσεις (βατήρας 3μ.) (A), Τελικός 09:30 National Aquatics Center Aποτελέσματα  
Σόφτμπωλ
Σόφτμπωλ
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Κίνα-Βενεζουέλα
04:30 Fengtai Softball Field Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Αυστραλία-ΗΠΑ
07:00 Fengtai Softball Field Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Ιαπωνία-Ταϊβάν
12:00 Fengtai Softball Field Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Καναδάς-Ολλανδία
14:30 Fengtai Softball Field Aποτελέσματα  
Αντισφαίριση - Τένις
Αντισφαίριση - Τένις
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Διπλό (A), 2ος γύρος 11:00 Olympic Green Tennis Center Aποτελέσματα  
Απλό (A), 3ος γύρος 11:00 Olympic Green Tennis Center Aποτελέσματα  
Απλό (A), 3ος γύρος 11:00 Olympic Green Tennis Center Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), 3ος γύρος 11:00 Olympic Green Tennis Center Aποτελέσματα  
Διπλό (Γ), 1ος γύρος 11:00 Olympic Green Tennis Center Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), 3ος γύρος 11:00 Olympic Green Tennis Center Aποτελέσματα  
Διπλό (Γ), 2ος γύρος 11:00 Olympic Green Tennis Center Aποτελέσματα  
Απλό (A), 3ος γύρος 11:00 Olympic Green Tennis Center Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), 3ος γύρος 11:00 Olympic Green Tennis Center Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), 3ος γύρος 11:00 Olympic Green Tennis Center Aποτελέσματα  
Διπλό (A), 2ος γύρος 13:00 Olympic Green Tennis Center Aποτελέσματα  
Απλό (A), 3ος γύρος 13:00 Olympic Green Tennis Center Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), 3ος γύρος 13:00 Olympic Green Tennis Center Aποτελέσματα  
Διπλό (Γ), 2ος γύρος 13:00 Olympic Green Tennis Center Aποτελέσματα  
Απλό (A), 3ος γύρος 13:00 Olympic Green Tennis Center Aποτελέσματα  
Διπλό (Γ), 1ος γύρος 13:00 Olympic Green Tennis Center Aποτελέσματα  
Διπλό (Γ), 2ος γύρος 13:00 Olympic Green Tennis Center Aποτελέσματα  
Απλό (A), 3ος γύρος 13:00 Olympic Green Tennis Center Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), 3ος γύρος 15:00 Olympic Green Tennis Center Aποτελέσματα  
Διπλό (Γ), 1ος γύρος 15:00 Olympic Green Tennis Center Aποτελέσματα  
Διπλό (A), 2ος γύρος 15:00 Olympic Green Tennis Center Aποτελέσματα  
Απλό (A), 3ος γύρος 15:00 Olympic Green Tennis Center Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), 3ος γύρος 15:00 Olympic Green Tennis Center Aποτελέσματα  
Διπλό (Γ), 2ος γύρος 15:00 Olympic Green Tennis Center Aποτελέσματα  
Διπλό (A), 2ος γύρος 15:00 Olympic Green Tennis Center Aποτελέσματα  
Απλό (Γ), 3ος γύρος 15:00 Olympic Green Tennis Center Aποτελέσματα  
Διπλό (A), 2ος γύρος 17:00 Olympic Green Tennis Center Aποτελέσματα  
Διπλό (Γ), 2ος γύρος 17:00 Olympic Green Tennis Center Aποτελέσματα  
Διπλό (Γ), 2ος γύρος 17:00 Olympic Green Tennis Center Aποτελέσματα  
Διπλό (A), 2ος γύρος 17:00 Olympic Green Tennis Center Aποτελέσματα  
Διπλό (A), 2ος γύρος 17:00 Olympic Green Tennis Center Aποτελέσματα  
Διπλό (A), 2ος γύρος 17:00 Olympic Green Tennis Center Aποτελέσματα  
Απλό (A), 3ος γύρος 17:00 Olympic Green Tennis Center Aποτελέσματα  
Πινγκ πονγκ
Πινγκ πονγκ
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Διπλό (A), Pool D 05:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Διπλό (Γ), Pool B 05:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Διπλό (A), Pool C 05:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Διπλό (Γ), Pool A 05:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Διπλό (A), Pool C 05:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Διπλό (Γ), Pool A 05:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Διπλό (A), Pool D 05:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Διπλό (Γ), Pool B 05:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Διπλό (A), Pool A 09:30 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Διπλό (Γ), Pool C 09:30 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Διπλό (Γ), Pool D 09:30 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Διπλό (A), Pool A 09:30 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα
Διπλό (A), Pool B 09:30 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Διπλό (Γ), Pool C 09:30 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Διπλό (Γ), Pool D 09:30 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Διπλό (A), Pool B 09:30 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Διπλό (Γ), Pool A 14:30 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Διπλό (Γ), Pool B 14:30 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Διπλό (A), Pool C 14:30 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Διπλό (Γ), Pool A 14:30 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Διπλό (A), Pool D 14:30 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Διπλό (Γ), Pool B 14:30 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Διπλό (A), Pool C 14:30 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Διπλό (A), Pool D 14:30 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα  
Σκοποβολή
Σκοποβολή
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Πιστόλι sport 25 μ. (30+30 βολές) (Γ), Προκριματικά 04:00 Beijing Shooting Range Hall Aποτελέσματα  
Πιστόλι sport 25 μ. (30+30 βολές) (Γ), Προκριματικά 04:00 Beijing Shooting Range Hall    
Πιστόλι sport 25 μ. (30+30 βολές) (Γ), Τελικός 10:00 Beijing Shooting Range Hall Aποτελέσματα  
Πετοσφαίριση - Βόλεϊ
Πετοσφαίριση - Βόλεϊ
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Ιταλία-Αλγερία
05:00 Beijing Institute of Technology Gymnasium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Βενεζουέλα-ΗΠΑ
07:00 Beijing Institute of Technology Gymnasium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Ρωσία-Καζακστάν
07:30 Capital Indoor Stadium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Σερβία-Βραζιλία
09:30 Capital Indoor Stadium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Κούβα-Κίνα
15:00 Capital Indoor Stadium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Πολωνία-Ιαπωνία
17:30 Capital Indoor Stadium Aποτελέσματα  
Ιστιοπλοΐα
Ιστιοπλοΐα
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
49er (M), ιστιοδρομία 08:05 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα  
470 (A), ιστιοδρομία 08:13 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
470 (Γ), ιστιοδρομία 08:30 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα  
49er (M), ιστιοδρομία 09:05 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα  
470 (A), ιστιοδρομία 09:55 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
49er (M), ιστιοδρομία 09:58 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα  
Yngling (Γ), ιστιοδρομία 10:10 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Laser (Γ), ιστιοδρομία 10:13 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Μονοθέσιο (Finn) (M), ιστιοδρομία 10:20 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
470 (Γ), ιστιοδρομία 10:20 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα  
Laser (A), ιστιοδρομία 10:39 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Μπίτς Βόλλεϋ
Μπίτς Βόλλεϋ
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
ΗΠΑ-Αργεντινή
04:00 Chaoyang Park Beachvolley Ground Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Ρωσία-Γεωργία
05:00 Chaoyang Park Beachvolley Ground Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Κίνα-Νορβηγία
06:00 Chaoyang Park Beachvolley Ground Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Βραζιλία-Αυστραλία
07:00 Chaoyang Park Beachvolley Ground Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Βέλγιο-Ελβετία
08:00 Chaoyang Park Beachvolley Ground Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Γεωργία-Ανγκόλα
09:00 Chaoyang Park Beachvolley Ground Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Ελβετία-Λετονία
13:00 Chaoyang Park Beachvolley Ground Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Νορβηγία-Ελβετία
14:00 Chaoyang Park Beachvolley Ground Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Ολλανδία-Γερμανία
15:00 Chaoyang Park Beachvolley Ground Aποτελέσματα  
Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Βραζιλία-Αυστραλία
16:00 Chaoyang Park Beachvolley Ground Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
ΗΠΑ-Κούβα
17:00 Chaoyang Park Beachvolley Ground Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Γερμανία-Ολλανδία
18:00 Chaoyang Park Beachvolley Ground Aποτελέσματα  
Υδατοσφαίριση - Πόλο
Υδατοσφαίριση - Πόλο
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Ουγγαρία-Αυστραλία
08:00 Ying Dong Natatorium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Ελλάδα-Ολλανδία
09:20 Ying Dong Natatorium Aποτελέσματα
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
ΗΠΑ-Ιταλία
10:40 Ying Dong Natatorium Aποτελέσματα  
Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Ρωσία-Κίνα
12:00 Ying Dong Natatorium Aποτελέσματα  
Υπόμνημα
: Ελληνική συμμετοχή    (Α) : Ανδρών    (Γ) : Γυναικών    (Μ) : Μικτός αγώνας
 
Ψηφίστε
Ποιο ήταν κατά τη γνώμη σας το πρόσωπο των Ολυμπιακών Αγώνων 2008;
..............................
Δείτε τα αποτελέσματα
Όροι Χρήσης : Προστασία Προσωπικών Δεδομένων : Ασφάλεια Συναλλαγών
©1999-2008 Δημοσιογραφικός Οργανισμός Λαμπράκη Α.Ε.
Το σύνολο του περιεχομένου και των υπηρεσιών του in.gr διατίθεται στους επισκέπτες αυστηρά για προσωπική χρήση. Απαγορεύεται η χρήση ή επανεκπομπή του, σε οποιοδήποτε μέσο, μετά ή άνευ επεξεργασίας, χωρίς γραπτή άδεια του εκδότη.