Eπικοινωνία | Πληροφορίες
Eγγραφή | Forum | Ημερολόγιο | in mail | E-cards | SiteMaker ix.in.gr

Επιλέξτε ημερομηνία
    6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
 

Επιλέξτε ημερομηνία
    6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
Επίσημα αποτελέσματα
Κυριακή 24 Αυγούστου 2008
Στίβος
Τελευταία ενημέρωση: Δευτέρα 25 Αυγούστου 2008, 11:14:48
Αθλημα - Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες
Στίβος (A), Μαραθώνιος-Τελικός 02:30 Olympic Stadium Ολοκληρώθηκε
Αποτελέσματα αγωνίσματος
Α/Α Χώρα Αθλητής Επίδοση
1
Κένυα
Samuel Wanjiru Χρόνος 2h06:32
2
Μαρόκο
Jaouad Gharib Χρόνος 2h07:16
3
Αιθιοπία
Tsegaye Kebede Wordofa Χρόνος 2h10:00
4
Αιθιοπία
Deriba Merga Ejigu Χρόνος 2h10:21
5
Κένυα
Martin Lel Χρόνος 2h10:24
6
Ελβετία
Viktor Rothlin Χρόνος 2h10:35
7
Αιθιοπία
Gashaw Melese Asfaw Χρόνος 2h10:52
8
Ερυθραία
Yared Asmerom Tesfit Χρόνος 2h11:11
9
ΗΠΑ
Dathan Ritzenhein Χρόνος 2h11:59
10
ΗΠΑ
Ryan Hall Χρόνος 2h12:33
11
Ζιμπάμπουε
Mike Fokoroni Χρόνος 2h13:17
12
Ιταλία
Stefano Baldini Χρόνος 2h13:25
13
Ιαπωνία
Tsuyoshi Ogata Χρόνος 2h13:26
14
Ρωσία
Grigoriy Andreev Χρόνος 2h13:33
15
Ιταλία
Ruggero Pertile Χρόνος 2h13:39
16
Ισπανία
Jose Manuel Martinez Χρόνος 2h14:00
17
Φινλανδία
Francis Kirwa Χρόνος 2h14:22
18
Νότια Κορέα
Myongseung Lee Χρόνος 2h14:37
19
Φινλανδία
Janne Holmen Χρόνος 2h14:44
20
Μαρόκο
Abderrahim Goumri Χρόνος 2h15:00
21
Ρωσία
Alexey Sokolov Χρόνος 2h15:57
22
ΗΠΑ
Brian Sell Χρόνος 2h16:07
23
Ιταλία
Ottaviano Andriani Χρόνος 2h16:10
24
Μεγάλη Βρετανία
Dan Robinson Χρόνος 2h16:14
25
Κίνα
Haiyang Deng Χρόνος 2h16:17
26
Μαρόκο
Abderrahime Bouramdane Χρόνος 2h17:42
27
Ουκρανία
Vasyl Matviychuk Χρόνος 2h17:50
28
Νότια Κορέα
Bongju Lee Χρόνος 2h17:56
29
Ρωσία
Oleg Kulkov Χρόνος 2h18:11
30
Πορτογαλία
Paulo Gomes Χρόνος 2h18:15
31
Ουγκάντα
Alex Malinga Χρόνος 2h18:26
32
Μεξικό
Carlos Cordero Χρόνος 2h18:40
33
Βόρεια Κορέα
Kum Song Ri Χρόνος 2h19:08
34
Πολωνία
Henryk Jozef Szost Χρόνος 2h19:43
35
Γουατεμάλα
Amado Garcia Χρόνος 2h20:15
36
Ερυθραία
Yonas Kifle Andebrhan Χρόνος 2h20:23
37
Μπαχρέϊν
Kamar Χρόνος 2h20:24
38
Βραζιλία
Jose Sousa Χρόνος 2h20:25
39
Ολλανδία
Kamiel Maase Χρόνος 2h20:30
40
Βόρεια Κορέα
Song Chol Pak Χρόνος 2h21:16
41
Μολδαβία
Iaroslav Musinschi Χρόνος 2h21:18
42
Βόρεια Κορέα
Il Nam Kim Χρόνος 2h21:51
43
Κολομβία
Juan Carlos Cardona Rios Χρόνος 2h21:57
44
Νότια Αφρική
Hendrick Ramaala Χρόνος 2h22:43
45
Νεπάλ
Arjun Basnet Χρόνος 2h23:09
46
Πορτογαλία
Helder Ornelas Χρόνος 2h23:20
47
Μεξικό
Procopio Franco Hernandez Χρόνος 2h23:24
48
Πράσινο Ακρωτήριο
Nelson Cruz Χρόνος 2h23:47
49
Χιλή
Roberto Echeverria Χρόνος 2h23:54
50
Νότια Κορέα
Yiyong Kim Χρόνος 2h23:57
51
Κίνα
Zhuhong Li Χρόνος 2h24:08
52
Μογγολία
Ser-Od Bat-Ochir Χρόνος 2h24:19
53
Νότια Αφρική
Norman Dlomo Χρόνος 2h24:28
54
Πολωνία
Arkadiusz Sowa Χρόνος 2h24:48
55
TAN
Samson Ramadhani Nyonyi Χρόνος 2h25:03
56
Μποτσουάνα
Ndabili Bashingili Χρόνος 2h25:11
57
Γαλλία
Simon Munyutu Χρόνος 2h25:50
58
Ανδόρα
Antoni Bernado Planas Χρόνος 2h26:29
59
Ταϊβάν
Wen-Chien Wu Χρόνος 2h26:55
60
Αυστραλία
Lee Troop Χρόνος 2h27:17
61
Περού
Constantino Leon Χρόνος 2h28:04
62
Μαυροβούνιο
Goran Stojiljkovic Χρόνος 2h28:14
63
Γουατεμάλα
Alfredo Arevalo Χρόνος 2h28:26
64
Κατάρ
Yousf Othman Qader Χρόνος 2h28:40
65
Εκουαδόρ
Franklin Tenorio Χρόνος 2h29:05
66
Μεξικό
Francisco Bautista Χρόνος 2h29:28
67
Σλοβενία
Roman Kejzar Χρόνος 2h29:37
68
Μπουρούντι
Joachim Nshimirimana Χρόνος 2h29:55
69
Ισραήλ
Seteng Ayele Χρόνος 2h30:07
70
Καζακστάν
Takhir Mamashayev Χρόνος 2h30:26
71
Τουρκία
Abdil Ceylan Χρόνος 2h31:43
72
Ισπανία
Jose Rios Χρόνος 2h32:35
73
CAM
Bunting Hem Χρόνος 2h33:32
74
Λιχτενστάιν
Marcel Tschopp Χρόνος 2h35:06
75
Εσθονία
Pavel Loskutov Χρόνος 2h39:01
76
Ιαπωνία
Atsushi Satoh Χρόνος 2h41:08
9999
Ερυθραία
Tesfayohannes Mesfn Fissehatsion
9999
Ισπανία
Julio Rey
9999
Ιρλανδία
Martin Fagan
9999
Μπαχρέϊν
Al Mustapha Riyadh
9999
Λιβύη
Ali El Zaidi
9999
Βραζιλία
Marilson Santos
9999
Κένυα
Luke Kibet
9999
Μπαχρέϊν
Abdulhaq Zakaria
9999
Βενεζουέλα
Luis Heberto Fonseca
9999
Ουκρανία
Olexandr Kuzin
9999
Βραζιλία
Franck Almeida
9999
Λευκορωσία
Andrei Gordeev
9999
Ανγκόλα
Joao Baptista Ntyamba
9999
Λεσόθο
Moses Moeketsi
9999
TAN
Getuli Bayo Amnaay
9999
Κατάρ
Mubarak Hassan Shami
9999
Λεσόθο
Simon Tsotang
9999
Λεσόθο
Clement Mabuthile
9999
Ουκρανία
Oleksandr Sitkovskyy
9999
TAN
Musenduki Mohamedi Ikoki
9999
Ιαπωνία
Satoshi Osaki
9999
TLS
Augusto Ramos Soares
 
Ψηφίστε
Ποιο ήταν κατά τη γνώμη σας το πρόσωπο των Ολυμπιακών Αγώνων 2008;




..............................
Δείτε τα αποτελέσματα
Όροι Χρήσης : Προστασία Προσωπικών Δεδομένων : Ασφάλεια Συναλλαγών
©1999-2008 Δημοσιογραφικός Οργανισμός Λαμπράκη Α.Ε.
Το σύνολο του περιεχομένου και των υπηρεσιών του in.gr διατίθεται στους επισκέπτες αυστηρά για προσωπική χρήση. Απαγορεύεται η χρήση ή επανεκπομπή του, σε οποιοδήποτε μέσο, μετά ή άνευ επεξεργασίας, χωρίς γραπτή άδεια του εκδότη.