Eπικοινωνία | Πληροφορίες
Eγγραφή | Forum | Ημερολόγιο | in mail | E-cards | SiteMaker ix.in.gr

Επιλέξτε ημερομηνία
    6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
 

Επιλέξτε ημερομηνία
    6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
Πρόγραμμα ελληνικών συμμετοχών ανά ημέρα
* Για τα αγωνίσματα οπου εχει ήδη καταρτιστεί η επίσημη λίστα συμμετεχοντων
Τελευταία ενημέρωση: Δευτέρα 25 Αυγούστου 2008, 11:14:48
Σάββατο 09 Αυγ 2008
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Τοξοβολία, Ατομικό (Γ), Προκριματικά 07:00 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα
Πυγμαχία, Μέσων Βαρών 75 κ. (A), Φάση των 32 14:52 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα
Ενόργανη Γυμναστική, Άλμα (A), Προκριματικά 07:00 ? Aποτελέσματα
Ενόργανη Γυμναστική, Μονόζυγο (A), Προκριματικά 07:00 ? Aποτελέσματα
Ενόργανη Γυμναστική, Σύνθετο Ατομικό (A), Προκριματικά 07:00 ? Aποτελέσματα
Ενόργανη Γυμναστική, Αγώνας κατάταξης (A), Προκριματικά 07:00 ? Aποτελέσματα
Τζούντο, Κατηγορία -60 κ. (A), Φάση των 32 07:24 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα
Τζούντο, Κατηγορία -60 κ. (A), Φάση των 16 08:36 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα
Τζούντο, Κατηγορία -60 κ. (A), Φάση των 16 09:24 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα
Κολύμβηση, 400 μ. Μικτή Ατομική (A), Προκριματικά 13:39 National Aquatics Center Aποτελέσματα
Κολύμβηση, 400 μ. Μικτή Ατομική (A), Προκριματικά 13:50 National Aquatics Center Aποτελέσματα
Κολύμβηση, 100 μ. Πεταλούδα (Γ), Προκριματικά 14:03 National Aquatics Center Aποτελέσματα
Κολύμβηση, 400 μ. Ελεύθερο (A), Προκριματικά 14:24 National Aquatics Center Aποτελέσματα
Κολύμβηση, 100 μ. Πρόσθιο (A), Προκριματικά 15:47 National Aquatics Center Aποτελέσματα
Κωπηλασία, Απλό Σκιφ (A), Προκριματικά 09:50 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Μονοθέσιο (Finn) (M), ιστιοδρομία 08:24 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Yngling (Γ), ιστιοδρομία 08:34 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Μονοθέσιο (Finn) (M), ιστιοδρομία 10:10 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Yngling (Γ), ιστιοδρομία 10:20 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Κυριακή 10 Αυγ 2008
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Καλαθοσφαίριση, Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Ισπανία-Ελλάδα
09:30 Wukesong Basketball Gymnasium Aποτελέσματα
Ενόργανη Γυμναστική, Δοκός ισορροπίας (Γ), Προκριματικά 05:00 ? Aποτελέσματα
Ενόργανη Γυμναστική, Έδαφος (Γ), Προκριματικά 05:00 ? Aποτελέσματα
Ενόργανη Γυμναστική, Αγώνας κατάταξης (Γ), Προκριματικά 05:00 ? Aποτελέσματα
Ενόργανη Γυμναστική, Σύνθετο Ατομικό (Γ), Προκριματικά 05:00 ? Aποτελέσματα
Ενόργανη Γυμναστική, Ασύμμετροι Ζυγοί (Γ), Προκριματικά 05:00 ? Aποτελέσματα
Τζούντο, Κατηγορία -66 κ. (A), Φάση των 32 07:42 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα
Κολύμβηση, 200 μ. Ελεύθερο (A), Προκριματικά 14:09 National Aquatics Center Aποτελέσματα
Κολύμβηση, 100 μ. Πρόσθιο (Γ), Προκριματικά 14:35 National Aquatics Center Aποτελέσματα
Κολύμβηση, 100 μ. Ύπτιο (A), Προκριματικά 14:56 National Aquatics Center Aποτελέσματα
Κολύμβηση, 400 μ. Ελεύθερο (Γ), Προκριματικά 15:18 National Aquatics Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Yngling (Γ), ιστιοδρομία 08:05 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Μονοθέσιο (Finn) (M), ιστιοδρομία 08:15 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Yngling (Γ), ιστιοδρομία 09:40 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Μονοθέσιο (Finn) (M), ιστιοδρομία 09:50 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Μπίτς Βόλλεϋ, Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Ελλάδα-Αυστρία
06:00 Chaoyang Park Beachvolley Ground Aποτελέσματα
Μπίτς Βόλλεϋ, Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Κίνα-Ελλάδα
14:00 Chaoyang Park Beachvolley Ground Aποτελέσματα
Υδατοσφαίριση - Πόλο, Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Αυστραλία-Ελλάδα
09:00 Ying Dong Natatorium Aποτελέσματα
Δευτέρα 11 Αυγ 2008
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Κανόε-Καγιάκ Σλάλομ, C1 (A), Προκριματικά 10:00 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park  
Κανόε-Καγιάκ Σλάλομ, C1 (A), Προκριματικά 11:52 ? Aποτελέσματα
Κολύμβηση, 200 μ. Ελεύθερο (Γ), Προκριματικά 13:42 National Aquatics Center Aποτελέσματα
Κολύμβηση, 200 μ. Πεταλούδα (A), Προκριματικά 14:27 National Aquatics Center Aποτελέσματα
Κωπηλασία, Απλό Σκιφ (A), Προημιτελική φάση 11:20 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα
Αντισφαίριση - Τένις, Απλό (Γ), 1ος γύρος 18:00 Olympic Green Tennis Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Ιστιοσανίδα (RS:X) (Γ), ιστιοδρομία 08:05 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, 470 (A), ιστιοδρομία 08:05 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Μονοθέσιο (Finn) (M), ιστιοδρομία 08:05 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Yngling (Γ), ιστιοδρομία 08:15 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Ιστιοσανίδα (RS:X) (A), ιστιοδρομία 08:15 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, 470 (A), ιστιοδρομία 09:55 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Μονοθέσιο (Finn) (M), ιστιοδρομία 10:05 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Yngling (Γ), ιστιοδρομία 10:15 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Ιστιοσανίδα (RS:X) (Γ), ιστιοδρομία 10:30 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Ιστιοσανίδα (RS:X) (A), ιστιοδρομία 10:40 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Υδατοσφαίριση - Πόλο, Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Ελλάδα-Αυστραλία
10:40 Ying Dong Natatorium Aποτελέσματα
Τρίτη 12 Αυγ 2008
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Τοξοβολία, Ατομικό (Γ), Φάση των 64 06:57 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα
Τοξοβολία, Ατομικό (Γ), Φάση των 64 12:40 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα
Τοξοβολία, Ατομικό (Γ), Φάση των 32 12:53 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα
Καλαθοσφαίριση, Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Ελλάδα-Γερμανία
09:30 Wukesong Basketball Gymnasium Aποτελέσματα
Κανόε-Καγιάκ Σλάλομ, C1 (A), Ημιτελική φάση 10:00 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα
Κανόε-Καγιάκ Σλάλομ, C1 (A), Τελικός 11:47 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα
Κολύμβηση, 100 μ. Ελεύθερο (A), Προκριματικά 13:42 National Aquatics Center Aποτελέσματα
Κολύμβηση, 200 μ. Πεταλούδα (Γ), Προκριματικά 14:01 National Aquatics Center Aποτελέσματα
Κολύμβηση, 200 μ. Πρόσθιο (A), Προκριματικά 14:33 National Aquatics Center Aποτελέσματα
Κολύμβηση, 4 x 200 μ. Ελεύθερο (A), Προκριματικά 15:05 National Aquatics Center Aποτελέσματα
Κωπηλασία, Διπλό Σκιφ Ελαφρών Βαρών (Γ), Προκριματικά 11:10 ? Λίστα συμμετοχών
Κωπηλασία, Διπλό Σκιφ Ελαφρών Βαρών (Γ), Προκριματικά 11:10 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα
Κωπηλασία, Διπλό Σκιφ Ελαφρών Βαρών (Γ), Προκριματικά 11:10 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα
Αντισφαίριση - Τένις, Διπλό (Γ), 1ος γύρος 16:00 Olympic Green Tennis Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Laser (A), ιστιοδρομία 08:25 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Laser (Γ), ιστιοδρομία 08:45 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, 470 (A), ιστιοδρομία 09:20 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Ιστιοσανίδα (RS:X) (A), ιστιοδρομία 10:00 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Laser (A), ιστιοδρομία 10:06 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Ιστιοσανίδα (RS:X) (Γ), ιστιοδρομία 10:10 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Laser (Γ), ιστιοδρομία 10:25 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, 470 (A), ιστιοδρομία 10:45 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Ιστιοσανίδα (RS:X) (A), ιστιοδρομία 11:05 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Ιστιοσανίδα (RS:X) (Γ), ιστιοδρομία 11:15 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Μπίτς Βόλλεϋ, Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Ελλάδα-Νότια Αφρική
06:00 Chaoyang Park Beachvolley Ground Aποτελέσματα
Μπίτς Βόλλεϋ, Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Ελλάδα-Μεξικό
09:00 Chaoyang Park Beachvolley Ground Aποτελέσματα
Υδατοσφαίριση - Πόλο, Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Ελλάδα-Ουγγαρία
09:00 Ying Dong Natatorium Aποτελέσματα
Τετάρτη 13 Αυγ 2008
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Πυγμαχία, Βαρέων Βαρών 91 κ. (A), Φάση των 16 10:25 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα
Κανόε-Καγιάκ Σλάλομ, K1 (Γ), Προκριματικά 10:40 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park  
Κανόε-Καγιάκ Σλάλομ, K1 (Γ), Προκριματικά 12:22 ? Aποτελέσματα
Τζούντο, Κατηγορία -90 κ. (A), Φάση των 32 07:54 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα
Κολύμβηση, 100 μ. Ελεύθερο (Γ), Προκριματικά 13:38 National Aquatics Center Aποτελέσματα
Κολύμβηση, 200 μ. Ύπτιο (A), Προκριματικά 14:02 National Aquatics Center Aποτελέσματα
Κολύμβηση, 200 μ. Πρόσθιο (Γ), Προκριματικά 14:28 National Aquatics Center Aποτελέσματα
Κολύμβηση, 200 μ. Μικτή Ατομική (A), Προκριματικά 14:55 National Aquatics Center Aποτελέσματα
Κωπηλασία, Απλό Σκιφ (A), Ημιτελική φάση 10:50 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα
Πινγκ πονγκ, Διπλό (A), Pool A 09:30 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, 470 (A), ιστιοδρομία 08:13 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, 470 (A), ιστιοδρομία 09:55 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Yngling (Γ), ιστιοδρομία 10:10 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Laser (Γ), ιστιοδρομία 10:13 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Μονοθέσιο (Finn) (M), ιστιοδρομία 10:20 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Laser (A), ιστιοδρομία 10:39 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Υδατοσφαίριση - Πόλο, Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Ελλάδα-Ολλανδία
09:20 Ying Dong Natatorium Aποτελέσματα
Πέμπτη 14 Αυγ 2008
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Τοξοβολία, Ατομικό (Γ), Φάση των 16 07:01 Olympic Green Archery Field Aποτελέσματα
Καλαθοσφαίριση, Ομαδικό (A), 1ος γύρος
ΗΠΑ-Ελλάδα
15:00 Wukesong Basketball Gymnasium Aποτελέσματα
Πάλη (Ελληνορωμαϊκή), Κατηγορία 96-120 κ. (A), Προκριματικά 05:00 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα
Πάλη (Ελληνορωμαϊκή), Κατηγορία 84-96 κ. (A), Φάση των 16 05:50 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα
Πάλη (Ελληνορωμαϊκή), Κατηγορία 84-96 κ. (A), Προκριματικά 06:00 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα
Κολύμβηση, 50 μ. Ελεύθερο (A), Προκριματικά 13:53 National Aquatics Center Aποτελέσματα
Κολύμβηση, 800 μ. Ελεύθερο (Γ), Προκριματικά 14:35 National Aquatics Center Aποτελέσματα
Κολύμβηση, 100 μ. Πεταλούδα (A), Προκριματικά 15:04 National Aquatics Center Aποτελέσματα
Κολύμβηση, 200 μ. Ύπτιο (Γ), Προκριματικά 15:27 National Aquatics Center Aποτελέσματα
Πινγκ πονγκ, Διπλό (A), Pool A 05:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα
Πινγκ πονγκ, Διπλό (A), Pool A 14:30 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα
Μπίτς Βόλλεϋ, Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Βραζιλία-Ελλάδα
07:00 Chaoyang Park Beachvolley Ground Aποτελέσματα
Μπίτς Βόλλεϋ, Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Γερμανία-Ελλάδα
09:00 Chaoyang Park Beachvolley Ground Aποτελέσματα
Υδατοσφαίριση - Πόλο, Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Μαυροβούνιο-Ελλάδα
09:00 Ying Dong Natatorium Aποτελέσματα
Παρασκευή 15 Αυγ 2008
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Στίβος, 100 μ. Εμπόδια Έπταθλο (Γ), Σύνθετο αγώνισμα 04:00 Olympic Stadium Aποτελέσματα
Στίβος, Σφαιροβολία (A), Προκριματικά 04:05 Olympic Stadium Aποτελέσματα
Στίβος, Αλμα εις Ύψος Έπταθλο (Γ), Σύνθετο αγώνισμα 05:30 Olympic Stadium Aποτελέσματα
Στίβος, Σφυροβολία (A), Προκριματικά 05:40 Olympic Stadium Aποτελέσματα
Στίβος, Σφαιροβολία Έπταθλο (Γ), Σύνθετο αγώνισμα 14:00 Olympic Stadium Aποτελέσματα
Στίβος, Δισκοβολία (Γ), Προκριματικά 14:55 Olympic Stadium Aποτελέσματα
Στίβος, 3000 μ. στηπλ (Γ), 1ος γύρος 15:25 Olympic Stadium Aποτελέσματα
Στίβος, 200 μ. Έπταθλο (Γ), Σύνθετο αγώνισμα 16:15 Olympic Stadium Aποτελέσματα
Στίβος, Τριπλούν (Γ), Προκριματικά 16:40 Olympic Stadium Aποτελέσματα
Στίβος, Τριπλούν (Γ), Προκριματικά 16:40 Olympic Stadium Aποτελέσματα
Στίβος, 400 μ. εμπόδια (A), 1ος γύρος 16:55 Olympic Stadium Aποτελέσματα
Ποδηλασία πίστας, Ομαδικό Σπρίντ (A), Προκριματικός 11:30 Laoshan Velodrome Aποτελέσματα
Κανόε-Καγιάκ Σλάλομ, K1 (Γ), Ημιτελική φάση 10:00 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα
Κολύμβηση, 50 μ. Ελεύθερο (Γ), Προκριματικά 13:50 National Aquatics Center Aποτελέσματα
Κολύμβηση, 1500 μ. Ελεύθερο (A), Προκριματικά 15:13 National Aquatics Center Aποτελέσματα
Κωπηλασία, Διπλό Σκιφ Ελαφρών Βαρών (Γ), Ημιτελική φάση 10:40 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα
Κωπηλασία, Διπλό Σκιφ Ελαφρών Βαρών (A), Ημιτελική φάση 11:00 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα
Κωπηλασία, Απλό Σκιφ (A), Τελικός 12:00 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα
Σκοποβολή, Σκητ (125 στόχοι) (A), Προκριματικά 04:00 Beijing Shooting Range clay target  
Σκοποβολή, Σκητ (125 στόχοι) (A), Προκριματικά 04:00 Beijing Shooting Range clay target Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Μονοθέσιο (Finn) (M), ιστιοδρομία 10:45 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Yngling (Γ), ιστιοδρομία 10:55 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Tornado (M), ιστιοδρομία 11:27 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, 470 (A), ιστιοδρομία 11:33 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Laser (A), ιστιοδρομία 11:52 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Laser (Γ), ιστιοδρομία 12:19 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Ιστιοσανίδα (RS:X) (Γ), ιστιοδρομία 12:22 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Ιστιοσανίδα (RS:X) (A), ιστιοδρομία 12:32 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Μπίτς Βόλλεϋ, Ομαδικό (Γ), Φάση των 16
Αυστραλία-Ελλάδα
07:00 Chaoyang Park Beachvolley Ground Aποτελέσματα
Υδατοσφαίριση - Πόλο, Ομαδικό (Γ), 1ος γύρος
Ουγγαρία-Ελλάδα
10:40 Ying Dong Natatorium Aποτελέσματα
Σάββατο 16 Αυγ 2008
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Στίβος, Σφαιροβολία (Γ), Προκριματικά 04:10 Olympic Stadium Aποτελέσματα
Στίβος, Αλμα εις Μήκος Έπταθλο (Γ), Σύνθετο αγώνισμα 04:50 Olympic Stadium Aποτελέσματα
Στίβος, Αλμα επί Κοντώ (Γ), Προκριματικά 05:10 Olympic Stadium Aποτελέσματα
Στίβος, Αλμα επί Κοντώ (Γ), Προκριματικά 05:10 Olympic Stadium Aποτελέσματα
Στίβος, 400 μ. (Γ), 1ος γύρος 07:10 Olympic Stadium Aποτελέσματα
Στίβος, Ακοντισμός Έπταθλο (Γ), Σύνθετο αγώνισμα 14:00 Olympic Stadium Aποτελέσματα
Στίβος, Αλμα εις Μήκος (A), Προκριματικά 15:00 Olympic Stadium Aποτελέσματα
Στίβος, 400 μ. εμπόδια (A), Ημιτελική φάση 16:15 Olympic Stadium Aποτελέσματα
Στίβος, 800 μ. Έπταθλο (Γ), Σύνθετο αγώνισμα 16:35 Olympic Stadium Aποτελέσματα
Καλαθοσφαίριση, Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Ελλάδα-Ανγκόλα
04:00 Wukesong Basketball Gymnasium Aποτελέσματα
Πυγμαχία, Μέσων Βαρών 75 κ. (A), Φάση των 16 16:52 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα
Ποδηλασία πίστας, Κέιριν (A), 1ος γύρος 11:50 ? Aποτελέσματα
Ποδηλασία πίστας, Κέιριν (A), 1ος γύρος 11:50 ? Aποτελέσματα
Ποδηλασία πίστας, Κέιριν (A), 1ος γύρος (ρεπεσάζ) 12:25 ? Aποτελέσματα
Ποδηλασία πίστας, Κέιριν (A), 1ος γύρος (ρεπεσάζ) 12:25 Laoshan Velodrome Aποτελέσματα
Αρση βαρών, Κατηγορία +75 κ. (Γ), Τελικός 14:00 ? Aποτελέσματα
Σκοποβολή, Σκητ (125 στόχοι) (A), Τελικός 10:00 Beijing Shooting Range clay target Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, 470 (A), ιστιοδρομία 07:25 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Tornado (M), ιστιοδρομία 07:44 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Laser (Γ), ιστιοδρομία 07:48 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Laser (A), ιστιοδρομία 08:15 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, 470 (A), ιστιοδρομία 08:45 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Tornado (M), ιστιοδρομία 09:58 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, 470 (A), ιστιοδρομία 11:05 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Υδατοσφαίριση - Πόλο, Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Καναδάς-Ελλάδα
05:50 Ying Dong Natatorium Aποτελέσματα
Κυριακή 17 Αυγ 2008
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Στίβος, Μαραθώνιος (Γ), Τελικός 02:30 Olympic Stadium Aποτελέσματα
Στίβος, 100 μ. εμπόδια (Γ), 1ος γύρος 14:00 Olympic Stadium Aποτελέσματα
Στίβος, Αλμα εις Ύψος (A), Προκριματικά 15:20 Olympic Stadium Aποτελέσματα
Στίβος, Τριπλούν (Γ), Τελικός 16:35 Olympic Stadium Aποτελέσματα
Πυγμαχία, Βαρέων Βαρών 91 κ. (A), Προημιτελική φάση 16:18 Workers' Gymnasium Aποτελέσματα
Ποδηλασία πίστας, Σπριντ (A), Προκριματικός 06:20 Laoshan Velodrome Aποτελέσματα
Αρση βαρών, Κατηγορία 85-94 κ. (A), Τελικός 10:30 Beijing University of Aeronautics Gymnasium  
Αρση βαρών, Κατηγορία 85-94 κ. (A), Τελικός 14:00 ? Aποτελέσματα
Κωπηλασία, Διπλό Σκιφ Ελαφρών Βαρών (Γ), Τελικός 10:30 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα
Κωπηλασία, Διπλό Σκιφ Ελαφρών Βαρών (A), Τελικός 10:50 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Ιστιοσανίδα (RS:X) (A), ιστιοδρομία 07:05 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Ιστιοσανίδα (RS:X) (Γ), ιστιοδρομία 07:15 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Laser (A), ιστιοδρομία 07:50 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Yngling (Γ), ιστιοδρομία 08:05 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Yngling (Γ), Τελικός 08:05 ? Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Laser (Γ), ιστιοδρομία 08:09 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Ιστιοσανίδα (RS:X) (A), ιστιοδρομία 08:26 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Ιστιοσανίδα (RS:X) (Γ), ιστιοδρομία 08:56 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Μονοθέσιο (Finn) (M), Τελικός 10:50 ? Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Tornado (M), ιστιοδρομία 10:51 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Υδατοσφαίριση - Πόλο, Ομαδικό (Γ), Τελικός
Ρωσία-Ελλάδα
08:00 Ying Dong Natatorium Aποτελέσματα
Δευτέρα 18 Αυγ 2008
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Στίβος, Σφυροβολία (Γ), Προκριματικά 04:10 Olympic Stadium Aποτελέσματα
Στίβος, Σφυροβολία (Γ), Προκριματικά 04:10 Olympic Stadium Aποτελέσματα
Στίβος, Τριπλούν (A), Προκριματικά 05:00 Olympic Stadium Aποτελέσματα
Στίβος, 110 μ. εμπόδια (A), 1ος γύρος 06:10 Olympic Stadium Aποτελέσματα
Στίβος, Αλμα εις Μήκος (A), Τελικός 15:10 Olympic Stadium Aποτελέσματα
Στίβος, 400 μ. εμπόδια (A), Τελικός 17:00 Olympic Stadium Aποτελέσματα
Καλαθοσφαίριση, Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Ελλάδα-Κίνα
09:30 Wukesong Basketball Gymnasium Aποτελέσματα
Κανόε-Καγιάκ Σπριντ, C1 - 1000 μ. (A), Προκριματικά 11:20 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα
Αρση βαρών, Κατηγορία 94-105 κ. (A), Τελικός 10:30 Beijing University of Aeronautics Gymnasium  
Αρση βαρών, Κατηγορία 94-105 κ. (A), Τελικός 14:00 ? Aποτελέσματα
Συγχρονική κολύμβηση, Ντουέτο (Γ), Προκριματικά 10:00 National Aquatics Center Aποτελέσματα
Τρίαθλο, Ατομικό (Γ), Τελικός 05:00 Triathlon Venue Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Laser (Γ), ιστιοδρομία 06:05 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Ιστιοσανίδα (RS:X) (A), ιστιοδρομία 06:05 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Tornado (M), ιστιοδρομία 06:12 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Ιστιοσανίδα (RS:X) (Γ), ιστιοδρομία 06:15 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Laser (A), ιστιοδρομία 06:25 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Laser (Γ), ιστιοδρομία 07:39 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Ιστιοσανίδα (RS:X) (A), ιστιοδρομία 07:40 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Tornado (M), ιστιοδρομία 07:49 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Ιστιοσανίδα (RS:X) (Γ), ιστιοδρομία 07:55 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Laser (A), ιστιοδρομία 08:03 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, 470 (A), Τελικός 08:05 ? Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Laser (Γ), ιστιοδρομία 09:28 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Tornado (M), ιστιοδρομία 09:54 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Laser (A), ιστιοδρομία 10:04 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Υδατοσφαίριση - Πόλο, Ομαδικό (A), 1ος γύρος
Ισπανία-Ελλάδα
10:20 Ying Dong Natatorium Aποτελέσματα
Τρίτη 19 Αυγ 2008
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Στίβος, Ακοντισμός (Γ), Προκριματικά 04:00 Olympic Stadium Aποτελέσματα
Στίβος, Αλμα εις Μήκος (Γ), Προκριματικά 04:40 Olympic Stadium Aποτελέσματα
Στίβος, 110 μ. εμπόδια (A), 2ος γύρος 15:45 Olympic Stadium Aποτελέσματα
Κανόε-Καγιάκ Σπριντ, C1 - 500 μ. (A), Προκριματικά 11:30 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα
Συγχρονική κολύμβηση, Ντουέτο (Γ), Προκριματικά 10:00 ? Aποτελέσματα
Πινγκ πονγκ, Απλό (A), 1ος γύρος 08:45 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Ιστιοσανίδα (RS:X) (A), ιστιοδρομία 07:59 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Ιστιοσανίδα (RS:X) (Γ), ιστιοδρομία 08:09 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Laser (A), Τελικός 08:10 ? Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Laser (Γ), Τελικός 09:05 ? Aποτελέσματα
Τετάρτη 20 Αυγ 2008
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Στίβος, Σφυροβολία (Γ), Τελικός 14:20 Olympic Stadium Aποτελέσματα
Στίβος, 110 μ. εμπόδια (A), Ημιτελική φάση 16:30 Olympic Stadium Aποτελέσματα
Καλαθοσφαίριση, Ομαδικό (A), Προημιτελική φάση
Αργεντινή-Ελλάδα
17:15 Wukesong Basketball Gymnasium Aποτελέσματα
Κανόε-Καγιάκ Σπριντ, C1 - 1000 μ. (A), Ημιτελική φάση 11:00 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Λίστα συμμετοχών
Πάλη (Ελευθέρα), Κατηγορία 66-74 κ. (A), Προκριματικά 05:30 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα
Πάλη (Ελευθέρα), Κατηγορία 66-74 κ. (A), Φάση των 16 05:40 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα
Πάλη (Ελευθέρα), Κατηγορία 66-74 κ. (A), Προημιτελική φάση 06:10 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα
Πάλη (Ελευθέρα), Κατηγορία 66-74 κ. (A), Ημιτελική φάση 11:10 China Agriculture University Gymnasium Aποτελέσματα
Κολύμβηση, Μαραθώνιος 10 χλμ. (Γ), Τελικός 04:00 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα
Συγχρονική κολύμβηση, Ντουέτο (Γ), Τελικός 10:00 National Aquatics Center Aποτελέσματα
Καταδύσεις, Πλατφόρμα 10μ. (Γ), Προκριματικά 14:00 National Aquatics Center Aποτελέσματα
Πινγκ πονγκ, Απλό (A), 2ος γύρος 06:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Tornado (M), ιστιοδρομία 06:05 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Tornado (M), ιστιοδρομία 07:13 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Ιστιοσανίδα (RS:X) (Γ), Τελικός 08:14 ? Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Tornado (M), ιστιοδρομία 08:47 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Ιστιοσανίδα (RS:X) (A), ιστιοδρομία 09:29 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Ιστιοσανίδα (RS:X) (A), Τελικός 09:29 ? Aποτελέσματα
Υδατοσφαίριση - Πόλο, Ομαδικό (A), Προημιτελική φάση
Ελλάδα-Κίνα
05:50 Ying Dong Natatorium Aποτελέσματα
Πέμπτη 21 Αυγ 2008
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Στίβος, 20 χλμ. βάδην (Γ), Τελικός 04:00 Olympic Stadium Aποτελέσματα
Στίβος, Ακοντισμός (A), Προκριματικά 05:10 Olympic Stadium Aποτελέσματα
Στίβος, Αλμα εις Ύψος (Γ), Προκριματικά 05:50 Olympic Stadium Aποτελέσματα
Στίβος, 1500 μ. (Γ), 1ος γύρος 14:00 Olympic Stadium Aποτελέσματα
Κανόε-Καγιάκ Σπριντ, C1 - 500 μ. (A), Ημιτελική φάση 11:10 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα
Ρυθμική Γυμναστική, Σύνθετο Ατομικό (Γ), Προκριματικά 13:00 ? Aποτελέσματα
Ρυθμική Γυμναστική, Σύνθετο Ομαδικό (Γ), Προκριματικά 15:49 ? Aποτελέσματα
Κολύμβηση, Μαραθώνιος 10 χλμ. (A), Τελικός 04:00 Shunyi Olympic Rowing-Canoeing Park Aποτελέσματα
Πινγκ πονγκ, Απλό (A), 3ος γύρος 10:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα
Πινγκ πονγκ, Απλό (A), 4ος γύρος 16:00 Beijing University Gymnasium Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Tornado (M), Τελικός 08:05 ? Aποτελέσματα
Ιστιοπλοΐα, Tornado (M), ιστιοδρομία 08:05 Qingdao Olympic Sailing Center Aποτελέσματα
Παρασκευή 22 Αυγ 2008
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Στίβος, 50 χλμ. βάδην (A), Τελικός 02:30 Olympic Stadium Aποτελέσματα
Στίβος, 800 μ. Έπταθλο (Γ), Τελικός 08:47 ? Aποτελέσματα
Στίβος, 4x400 σκυταλοδρομία (A), 1ος γύρος 15:10 Olympic Stadium Aποτελέσματα
Τάε κβον ντο, Κατηγορία 57-67 κ. (Γ), 1ος γύρος 04:00 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα
Υδατοσφαίριση - Πόλο, Ομαδικό (A), Ημιτελική φάση
Γερμανία-Ελλάδα
12:00 Ying Dong Natatorium Aποτελέσματα
Σάββατο 23 Αυγ 2008
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Τάε κβον ντο, Κατηγορία +67 κ. (Γ), 1ος γύρος 04:45 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα
Τάε κβον ντο, Κατηγορία +80 κ. (A), 1ος γύρος 06:30 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα
Τάε κβον ντο, Κατηγορία +80 κ. (A), Προημιτελική φάση 11:15 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα
Τάε κβον ντο, Κατηγορία +80 κ. (A), Ημιτελική φάση 13:00 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα
Τάε κβον ντο, Κατηγορία +80 κ. (A), Τελικός 15:00 University of Science and Technology Beijing Gymnasium Aποτελέσματα
Κυριακή 24 Αυγ 2008
Αθλημα-Αγώνας Ώρα Εγκατάσταση Πληροφορίες Ε.Σ.
Υδατοσφαίριση - Πόλο, Ομαδικό (A), Τελικός
Αυστραλία-Ελλάδα
05:50 Ying Dong Natatorium Aποτελέσματα
Υπόμνημα
: Ελληνική συμμετοχή    (Α) : Ανδρών    (Γ) : Γυναικών    (Μ) : Μικτός αγώνας
 
Ψηφίστε
Ποιο ήταν κατά τη γνώμη σας το πρόσωπο των Ολυμπιακών Αγώνων 2008;




..............................
Δείτε τα αποτελέσματα
Όροι Χρήσης : Προστασία Προσωπικών Δεδομένων : Ασφάλεια Συναλλαγών
©1999-2008 Δημοσιογραφικός Οργανισμός Λαμπράκη Α.Ε.
Το σύνολο του περιεχομένου και των υπηρεσιών του in.gr διατίθεται στους επισκέπτες αυστηρά για προσωπική χρήση. Απαγορεύεται η χρήση ή επανεκπομπή του, σε οποιοδήποτε μέσο, μετά ή άνευ επεξεργασίας, χωρίς γραπτή άδεια του εκδότη.